Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[iTunes] Explict Content...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 07 kwietnia 2006 - 13:42

Dołączona grafika

Tak to u mnie wygląda ściąganie Demiurga. Wszystko jest OK, ale odcinki oznaczone słowem EXPLICT są urwane (chyba) pod koniec :shock: Tak jakby były uszkodzone, czy ocenzurowane (?)

Tak więc co mogę zrobić, by posłuchać całości?

[ Dodano: 2006-04-07, 15:02 ]
Hmm... dziwna sprawa :shock:

Usunąłem Demiurga z dysku i z iTunes. Zacząłem go ściągać ponownie. Co ciekawe, teraz wszystko gra OK :D Może źle się wcześniej ściągnęło? Np w owym 13 epizodzie było 10 na 30 minut. Teraz jest całość.

#2 ish

ish
  • 30 postów

Napisano 07 kwietnia 2006 - 14:52

mialem podobny przypadek, ale z Masa Krytyczna. bardzo mnie to nie dziwilo, biorac pod uwage tematyke ;) ale wlasnie odcinki byly pourywane. Dziwne... Ciekawe jaki zwiazek ma EXPLICIT z "niedociagnieciem" podcastu... od jakiegos czasu zaczely tez pojawiac mi sie ikonka "CLEAR"...co to?

#3 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 07 kwietnia 2006 - 17:38

MacDada, EPLICIT to są treści przeznaczone dla "doroslej" części słuchaczy podcastów, a niedociągnięcia, to inny problem, pewnie Demiurg ma serwer zwalony, albo coś w ten deseń napisz do niego, albo ja to zrobię...

#4 KrucaBomba

KrucaBomba
  • 509 postów

Napisano 08 maja 2006 - 21:20

Sorry za odgrzewanie lodów ale EXPLICIT pojawia się np. w Happy Tree Friends ( wszystkie odcinki zaopatrzone są w krwawe sceny) dla przykładu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych