Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ipod nano czy iphone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Macflaj

Macflaj
  • 99 postów

Napisano 22 marca 2008 - 20:51

Mam dylemat. Ostatnio padł mi na forever iTouch. I chce teraz kupić następce. Boję się kupić iphona chodz bardzo mam na niego ochote bo nie chce zeby bylo to co z itouchem po 2 miesiacach. Nie kulturalnie mówiąc 1500zł poszło w c***. A nano to nano mały nawet tani i zajefajny bo kolorowy:D. Nie no z tym że kolorowy to już sobie żartuje. To poradzcie Ipod NANO III czy Iphone??

#2 kirkhammet

kirkhammet
  • 42 postów

Napisano 22 marca 2008 - 20:55

To zależy wszystko od tego czemu ma ci służyć. Jak tylko do muzyki no to przy iphonie trochę przepłacisz. Może teraz kupisz tańszego nano i jak wyjdzie iphone 3g to wymienisz?

#3 Macflaj

Macflaj
  • 99 postów

Napisano 22 marca 2008 - 21:02

W sumie to dobry pomysł zaczekam na Iphone w polsce. a narazie mam w miarę spoks telefon a różowe nano bedzie przekozackie:)

#4 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 21:06

wszystko tylko nie różowe:lol: tylko czarne albo srebrne :)

#5 kirkhammet

kirkhammet
  • 42 postów

Napisano 22 marca 2008 - 21:10

TYLKO czarne

#6 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 21:12

Mam dylemat. Ostatnio padł mi na forever iTouch. I chce teraz kupić następce. Boję się kupić iphona chodz bardzo mam na niego ochote bo nie chce zeby bylo to co z itouchem po 2 miesiacach. Nie kulturalnie mówiąc 1500zł poszło w c***. A nano to nano mały nawet tani i zajefajny bo kolorowy:D. Nie no z tym że kolorowy to już sobie żartuje.



To poradzcie Ipod NANO III czy Iphone??


tak z ciekawością nie miałeś gwarancji na tego Toucha?

#7 Macflaj

Macflaj
  • 99 postów

Napisano 22 marca 2008 - 21:13

Dobra to był żart będzie prywatny murzyn w kieszeni. A morze jeszcze toucha oddam gdzies do nie oficalengo serwisu ponoć tam czynią cuda bo w oficjalnym dowiedziałem się że to płya główna

#8 lantiz

lantiz
  • 1 118 postów
  • SkądGdansk, Poland, Poland

Napisano 22 marca 2008 - 21:15

jeśli nie masz na co wydawać pięniedzy to weź iphone'a, ale szczerze nie polecam, mam taka dziwna przypadlosc, ze nie lubie sluchac muzyki na iPhonie, bo to w koncu tylko ..... tel. Ale na szczęście mam jeszcze szufle. Jeśli chcesz iPoda nano to mam na sprzedaz nano II gen :)

#9 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 21:17

Dobra to był żart będzie prywatny murzyn w kieszeni. A morze jeszcze toucha oddam gdzies do nie oficalengo serwisu ponoć tam czynią cuda bo w oficjalnym dowiedziałem się że to płya główna


nie rozumiem tylko jednej rzeczy - w touchu po 2 miesiącach pada płyta główna - no to chyba serwis powinien ją wymienić w ramach gwarancji

#10 Macflaj

Macflaj
  • 99 postów

Napisano 22 marca 2008 - 21:22

Nie wymienią bo go ponoć niepoprawnie od kompa odłaczalem wiec nie dostanego nowego...

#11 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 22 marca 2008 - 21:25

Nie wymienią bo go ponoć niepoprawnie od kompa odłaczalem wiec nie dostanego nowego...


Drzyj mordę to wymienią dla świętego spokoju. :lol:

#12 Macflaj

Macflaj
  • 99 postów

Napisano 22 marca 2008 - 21:27

Już darłem za to ze chcieli 30$ za informacje ze ipoda sie nie da naprawic;/

#13 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 21:28

co? wyśmiałbym ich za takie tłumaczenie:lol: Sorry ale co ma podłączanie do komputera wspólnego z uszkodzeniem płyty głównej? Idź do serwisu i owiedz, że zgłosisz sprawę do UOKiKu. Serwisy tak już traktują w Polsce klientów niestety. Walcz o swoje, szczególnie, że nie idzie o 50 zł.

#14 Macflaj

Macflaj
  • 99 postów

Napisano 22 marca 2008 - 22:59

a tez sie staralem ale oni mowili ze to gwaracja i zebym nastepnym razem czytal instrukcje. a ponoc to jest przez to ze nie uzywalem bezpiecznego usowania sprzetu ale nie chce mi sie w to wiezyc. niekochana jest ta firma w polsce

#15 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 23:04

do SADu oddawałeś w Warszawie czy gdzie?

#16 Macflaj

Macflaj
  • 99 postów

Napisano 23 marca 2008 - 08:21

tak




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych