Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PocketTouch- obsługa iPoda z "kieszeni"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vizir

Vizir
  • 300 postów
  • SkądParyż

Napisano 15 marca 2008 - 16:14

Witam, natknalem sie na bardzo przydatna aplikacje, jaka jest PocketTouch. Aplikacja jest o tyle pozyteczna, ze, aby przewinac utwor badz zmienic poziom glosnosci wystarczy przejechac palcem po ekranie w prawo, lewo, lub gore, dol. Idelana aplikacja dla leniwych, ktorym nie chcialo sie siegac po iPhone'a do kieszeni.

#2 lyczko

lyczko
  • 25 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 marca 2008 - 16:43

a gdzie się a nią natknałeś? może w jakimś repo jest?

#3 kamilps3

kamilps3
  • 768 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 marca 2008 - 16:48

U mnie jest w Recent Package.

#4 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 15 marca 2008 - 17:03

ludzie a to to co jest?? -> http://www.myapple.p...ockettouch.html

ehh nie dublujcie, bałagan tylko robicie, szukajcie wpierw czy już ktoś nie napisał o takiej aplikacji

pozdro

#5 Vizir

Vizir
  • 300 postów
  • SkądParyż

Napisano 15 marca 2008 - 17:16

Nie wszyscy posiadacze iPhone'a wchodza do dzialu o iPodTouch..

#6 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 15 marca 2008 - 19:35

Tamten temat szczerze mówiąc powinien być do usunięcia. Przypadek powyżej jest Aplikacją, a nie modyfikacją. Jak porządek, to porządek...

#7 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 16 marca 2008 - 11:23

Według mnie aplikacja jest do niczego, a na pewno nie ułatwia korzystania z ipod'a będącego w kieszeni. Wiadomo, że najłatwiej jest przeskakiwać między utworami za pomocą pilota ze słuchawek - 1:0 dla iphona, a nie aplikacji. Po drugie jeżeli słuchamy muzyki przez słuchawki możemy kontrolować głośność za pomocą przycisków z boku, co jest łatwiejsze niż odblokowanie wygaszonego iphona i macanie palcem po ekranie (mówimy o robieniu tego w kieszeni, zresztą normalnie tez jest łatwiej :)) - 2:0 dla iphona. Aplikacja jest bezużyteczna.

#8 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 16 marca 2008 - 11:58

Pudło, podczas korzystania z tej aplikacji nie wygaszasz iPhone'a, tylko on sobie cały czas chodzi, przy wyłączonym autowygaszaniu. 1:1 ;)

#9 Vizir

Vizir
  • 300 postów
  • SkądParyż

Napisano 16 marca 2008 - 12:14

Poza tym jezeli ktos nie korzysta z fabrycznych sluchawek, w tym m.in. ja, to ta aplikacja jest bardzo przydatna, poniewaz moje sluchawki nie posiadaja "pilota", ale za to jakosc dzwieku znacznie przewyzsza ta z fabrycznych.

#10 bles

bles
  • 216 postów

Napisano 16 marca 2008 - 13:14

blackbox---->bezuzyteczna dla iphone. Ale trzeba pamietac ze na touchu nie ma ani pilota ani kontroli glosnosci z boku.

#11 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 16 marca 2008 - 15:40

Pudło, podczas korzystania z tej aplikacji nie wygaszasz iPhone'a, tylko on sobie cały czas chodzi, przy wyłączonym autowygaszaniu. 1:1 ;)

To i tak głupota, bo bateria dostaje w tyłek 3:0 :)

Ale trzeba pamietac ze na touchu nie ma ani pilota ani kontroli glosnosci z boku.

Tego nie wiedziałem.

#12 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 16 marca 2008 - 18:23

To i tak głupota, bo bateria dostaje w tyłek 3:0 :)


Jak zapewnia autor programu, czarny ekran podczas działania aplikacji zapewnia zużycie energii na poziomie wygaszenia. Przyznasz w końcu 1:1? ;)

#13 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 17 marca 2008 - 08:53

Może być 1:1, ale nie wydaje mi się, żeby było to prawdą. Wg mnie aplikacja (przynajmniej na iPhona) jest mało użyteczna. Myślę, że ocenę pozostawimy innym użytkownikom, którzy może zauważą jakieś plusy i udogodnienia wynikające z funkcji tej aplikacji, jak dla mnie sprawa jest rozstrzygnięta.

#14 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 26 marca 2008 - 20:37

Swietna aplikacja. Sluchawki ktore sa w zestawie z iPhonem nadaja sie wylacznie do prowadzenia rozmow, chyba ze komus slon nadepnal na ucho. W Shure nie ma takiego pilocika wiec bardzo sie ciesze ze cos takiego powstalo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych