Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ringtones


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 bles

bles
  • 216 postów

Napisano 13 marca 2008 - 00:14

Opis: Cos ala sendsong dla 1.1.3 i 4 - rob dzwonki z poziomu iphona

Źródło do Installer-a: i.danstaface.net

Źródło informacji : [Ringtones] New app to convert your mp3 in ringtones directly in your iPhone - Hackint0sh

Polecam, wszystko jest opisane w tym watku. Super program.

#2 kamilps3

kamilps3
  • 768 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 marca 2008 - 00:36

Niestety na 1.1.4 nie dziala.

#3 bles

bles
  • 216 postów

Napisano 13 marca 2008 - 00:53

W tym watku jest wiele odpowiedzi na problemy ludzi, moze akurat da sie cos zrobic. Napewno wymagany jest BSD subsystem, ale to napewno masz.

#4 kamilps3

kamilps3
  • 768 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 marca 2008 - 01:15

W komentarzach na hackint0sh.org tez pisza ze na 1.1.4 nie dziala. Gdzie pisze ze chodzi na 1.1.4, jestes pewien ze dziala? Chyba ze cos przeoczylem.

#5 Ziutek

Ziutek
  • 68 postów

Napisano 14 marca 2008 - 12:52

Eee badziew i tyle! Strata czasu, nie działa na 1.1.4 nawet po przeniesieniu ringtones za pomoca bosstool!!!

#6 bles

bles
  • 216 postów

Napisano 14 marca 2008 - 16:56

u mnie smiga i jest to ciekawy program.

#7 kamilps3

kamilps3
  • 768 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 marca 2008 - 17:03

u mnie smiga i jest to ciekawy program.


Czy działa ci na 1.1.4?

#8 gromboy

gromboy
  • 130 postów

Napisano 25 marca 2008 - 20:34

czy ktos znalazl juz sposob aby uruchomic ten program na 1.1.4?

#9 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 25 marca 2008 - 20:43

bles zobacz jak ładnie i szybko można zmienić Twojego posta na bardziej czytelną formę :), na przyszłość staraj się lepiej opisać to co zamieszczasz, chcemy to mieć ja na tacy ;)

#10 stronka

stronka
  • 8 postów
  • SkądWawa

Napisano 07 kwietnia 2008 - 18:11

u mnie tez działa na 1.1.4 niestety nie wpełni. czyli nie widzi wszytskich plikow mp3 w bibliotece do przerobienia na dzwonki. Ktos wie dlaczego.?

#11 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 kwietnia 2008 - 18:13

To chodzi o coś z nazwami. Może brakować Wykonawcy czy coś. Sam miałem z tym problem i właśnie rozwiązanie w nazwach znalazłem. :)

#12 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 kwietnia 2008 - 18:44

Swietna aplikacja a ostatnia wersja umozliwia juz chyba wszystko jesli chodzi o dzwonki i nawt przywraca wcEsniej zmienione dzwieki sms na fabryczne.

#13 bobey

bobey
  • 37 postów

Napisano 07 kwietnia 2008 - 20:36

Hmmm. Ja mam juz na to na "pulpicie", jak chce wlaczyc to wyskakuje taki komunikat :

Warning!
You running out space!
Read FAQ on
Make Free ringtones on your jailbreaked iPhone! | iPhone Ringtones
Application exit now

Ktos ma to samo ? Jak sobie z tym poradzic ?

#14 iJa

iJa
  • 57 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 kwietnia 2008 - 21:39

Ja mam za to taki problem, ze konwertuje sobie plik na drzwonek, wszysko pieknie. Gdy chce ustawic ten nowy dzwonek na dzwiek dzwonka i wchodze tam w sound i wybieram ten plik to oczywiscie niby sie zmienia na ten co wybralem. Ale gdy wyjde z ustawien i znowu wchodze to mam marimba znowu. O co tu chodzi?

#15 stronka

stronka
  • 8 postów
  • SkądWawa

Napisano 09 kwietnia 2008 - 16:13

Na to pytanie nie znam odpowiedzi, ale juz wiem dlaczego nie widac wszytskich mp3 w bibliotece umozliwiajacej przerobienie jej na dzwonek. W Itunes trzeba pozmieniac sobie w informacjach o utworze wpisy. czyli kazda piosenka musi miec wpis w pozycji tytul oraz autor. Jesli jest tylko w jednej z nich to na Ipodzie dany utwór widac, a w bibliotece tego nie ma. Teraz juz mi wszystko chodzi. :)

#16 g_shine

g_shine
  • 6 postów

Napisano 10 kwietnia 2008 - 19:41

Na 1.1.4 Ringtones śmiga prawdiłowo.

#17 Hero

Hero
  • 25 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwietnia 2008 - 13:33

U mnie próba skorzystania z tego programu skończyła się restorem...Obrazowo mówiąc - szajs...

#18 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwietnia 2008 - 14:32

:roll: Drodzy, Co do Ringtones, to instlowałem go na 1.1.4 chyba z 6 razy i nie chciał działać. Sprawdzał coś, mielił i mielił 'kwiatuszkiem". po kilku instalacjach i deistalacjach po którymś z kolei "mieleniu" pokazał, że jest jakiś błąd w systemie mojego IP - 16Gb. Wpieniłem się i odistalowałem, dopiero po ponownej instalacji pokazał, że wszystko O.K. i działa bez zarzutu drugi tydzień. Nie wiem tylko jak zrobić dźwięk sms-a???:roll: :confused: :roll:

#19 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 kwietnia 2008 - 19:57

wchodzisz w aplikacje :arrow: start converting:arrow: edit and convert ringtones:arrow: sms ringtones

#20 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwietnia 2008 - 20:03

iPhone 1.1.4, FW 04.04.05_G, BL 4.6 - Ringtones śmiga aż miło! :) Do zmiany dzwonków nadal będę używał iTunes, ale co do SMS'ów... ;)

#21 Błażejos

Błażejos
  • 6 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 maja 2008 - 14:53

Używałem Ringtones wcześniej na 1.1.4 i działał OK, ale po którymś update aplikacja chce SkrewCommon i tu się zaczyna kupa mówiąc krótko. - ustawiam global ringtone i jest ok, przestawiam na "mute/vibra", i dalej mam dzwonek! - dzwonek odtwarza się tylko raz - nie zapętla, >:-( - podczas rozmowy sms są sygnalizowane normalnie sygnałem i vibrą, nie piknięciem - wqurzające :-/ - te całe preview w edycji to 'szit total', nie wiadomo jak toto ustawić sesnownie, u mnie się to kończyło zawsze jakimś dziwacznym zapetleniem pierwszej sekundy czy jej ułamku dźwięku, jaki chciałem ustawic jako SMS, kicha. Nie używajcie Ringtones, szkoda nerwów. Pozdr, Błażejos Update: wywalenie do kosza Ringtones nie naprawia niestety spieprzonej obsługi dzwonków, na szczęście wywalenie Rintones i SkrewCommon - TAK. B.

#22 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 maja 2008 - 15:08

Instalowałem i odistalowywałem ten właśnie programik siedmikrotnie. Także mi nie "chodził" BSD Subsystem mam i miałem, ale za którymś razem i po kolejnej deinstalacji, tak jakoś zaczął działać i działa świetni! Dlatego nie widzi np. wszystkich kawałków w bibliotece, ponieważ w iTuns-ie należy je dobrze oznaczyć tzn. nadać jeżeli nie ma - wykonawcę, album i tytuł utworu, choćby to był dźwięk do dzwonka , ale należy to zrobić aby widziane były przez Ringtones w Bibliotece.

#23 nicponUK

nicponUK
  • 16 postów
  • Skądwalbrzych

Napisano 28 maja 2008 - 23:07

u mnie na 1.1.4 nie dziala RINGTONES i dalem sobie spokoj
do zmiany dzieku smsa uzywam tej metody: [url]http://www.myapple.pl/iphone-tutoriale/47666-wlasny-sygnal-sms.html[/url]

a do zmiany dzwonka tej :[url=http://www.edzachary.com/2007/12/make-free-iphone-ringtones-using-itunes.html]EdZachary!: Make Free iPhone Ringtones using iTunes 7.5[/url]
dziala rewalacyjnie polecam kazdemu
pozdro :)

#24 polremglogow

polremglogow
  • 18 postów
  • SkądGłogów

Napisano 16 czerwca 2008 - 13:09

U mnie zrobiła się ciekawa rzecz. Mianowicie ringtones konwretował mi normalnie dzwonki i sygnał sms i wszystko chodziło. Teraz tworzy mi dzwonek, jednak jak wchodzę w ustawienia i dźwięki to nie słychać tego dzwonka. Tzn jest ale nie gra. O co chodzi??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych