Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Air M1- smugi na ekranie, banding/cluding?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek567

Tomek567
  • 3 postów

Napisano 26 września 2022 - 15:58

Witam wszystkich.

Na ekranie MacBooka zauważyłem coś jakby podwójną smugę, nieco poniżej środka ekranu, równoległą do dolnej krawędzi, załączam zdjęcie.

 

Załączony plik  IMG_2780.jpeg   42,5 KB   0 Ilość pobrań

 

Przy użytkowaniu wyglada to jakby ekran był lekko brudny, umazany itp z tym, że nie jest to bardzo widoczne- głównie przy przewijaniu stron z białym tłem, edytowaniu tekstu.

Pytanie co może być przyczyną? Czy coś takiego nadaje się do naprawy gwarancyjnej, czy uznają to za "dopuszczalną niedoskonałość ekranu?



#2 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 27 września 2022 - 07:00

Jeśli komputer ma gwarancję to nie powinno być problemu z wymianą takiego ekranu. Jeśli chcesz to wyślij go do nas i wymienimy.


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11


#3 Tomek567

Tomek567
  • 3 postów

Napisano 10 listopada 2022 - 22:39

Witam ponownie

Postanowiłem uaktualnić temat- komputer trafił ostatecznie na naprawę gwarancyjną, w międzyczasie wyszła jeszcze jedna usterka w postaci charczącego głośnika. Sytuacja mnie mocno rozczarowała, miałem wcześniej kilka produktów Apple i nigdy z żadną awarią się nie spotkałem, nawet w sprzętach używanych przez wiele lat. Zdecydowałem się na kontakt przez stronę Apple- i tu za całokształt pełne 10/10, ponieważ jak zgłoszenie zostało wysłane w czwartek po południu, tak we wtorek naprawiony komputer był już z powrotem u mnie (wg śledzenia na stronie poleciał na serwis w Czechach).

Wymieniona została matryca, głośnik plus dodatkowo bateria- z którą nie było żadnych problemów, ale wg otrzymanego listu serwis stwierdził usterkę.

Także obsługa gwarancyjna na duży plus, z drugiej strony roczny komputer (do końca gwarancji został miesiąc) i trzy dość poważne usterki.

 

Pozdrawiam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych