Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Camera Raw w CS 23.5 i wcześniejszych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 22 sierpnia 2022 - 20:16

Mam problem, może ktoś się spotkał z taką wadą. Postawiłem system na czysto, zainstalowałem Adobe CS najświeższą wersję 23.5 ale wcześniejsza 24.3.2 ta sama wada, soft z Creative Cloud pełna wersja legalna, żadne parezy itp.i w ustawieniach dla Camera RAW i w samym filtrze CR mam taki widok jak na załącznikach. Nie da się nic ustawić, zmienić ani pracować. Wszystko na czystym Monterey 12.5.1, to jedyny problem, wcześniej nie występujący, zanim przeinstalowałem wszystko wrzuciłem betę 13, konieczność powrotu zmusiła mnie do czystej instalacji, ani wcześniej na Monterey ani na 13 w becie tego nie było, za nic nie mogę dojść co jest nie tak.

 

Oczywiście CS w pełni legalny


Rozwiązane. Dogłębne wyczyszczenie wszystkiego co miało w nazwie Adobe, ponowna instalacja postawiła na nogi, Samo odinstalowanie zarówno CS jak CreativeCloud jak widać nic nie dało, wyczyścić trzeba biblioteki wszelkie z nową Adobe i ponowna instalacja naprawiła problem. Można usunąć.

Załączone pliki


 Only Apple 

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 502 postów
  • Płeć:

Napisano 22 sierpnia 2022 - 21:11

Zamykam na prośbę OP (pomogło mu wywalenie wszystkiego związanego z Adobe i postawienie na nowo pakietu).


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych