Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch 7 Cellular - jak wyłączyć haptyczne powiadomienie o auto-pause treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tonden

Tonden
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 maja 2022 - 19:49

To w sumie drobiazg, ale trochę irytujący. Mam aktywne auto-pause treningu. Za każdym razem gdy się zatrzymam ( np. na światłach jadąc na rowerze) nagrywanie treningu zgodnie z oczekiwanie się zatrzymuje, ale jednocześnie zegarek drapie mnie w nadgarstek aby mnie o tym powiadomić.
Czy można to powiadomienie jakoś wyłączyć? Niczemu to wg mnie nie służy a tylko powoduje że niepotrzebnie sprawdzam, czy to może nowa wiadomość albo powiadomienie o czymś ważnym.

#2 ali_cja

ali_cja
  • 245 postów

Napisano 28 maja 2022 - 22:19

W aplikacji Watch na iPhonie sprawdź: Powiadomienia->Aktywność.
Gdy zaznaczysz „Powiadomienia wyłączone”, to Aplikacja Aktywność nie wysyła powiadomień.
Nie jestem pewna, czy to przyniesie oczekiwany przez Ciebie skutek.
Ja mam powiadomienia w Aktywności wyłączone, a komunikat o ewentualnym wstrzymaniu/zakończeniu treningu dostaję gdy system uzna, że trening został przerwany (mam zaznaczone w Trening->Przypomnij o końcu).

#3 Tonden

Tonden
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 maja 2022 - 08:15

W aplikacji Watch na iPhonie sprawdź: Powiadomienia->Aktywność.
Gdy zaznaczysz „Powiadomienia wyłączone”, to Aplikacja Aktywność nie wysyła powiadomień.
Nie jestem pewna, czy to przyniesie oczekiwany przez Ciebie skutek.
Ja mam powiadomienia w Aktywności wyłączone, a komunikat o ewentualnym wstrzymaniu/zakończeniu treningu dostaję gdy system uzna, że trening został przerwany (mam zaznaczone w Trening->Przypomnij o końcu).

Dzięki za podpowiedź, ale mam to od początku wyłączone.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych