Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pierwsze uruchomienie Mac Mini M1


Najlepsza odpowiedź wierciu , 27 maja 2022 - 20:22

A racja, zapomniałem zupełnie! Przecież dongielek jest w zestawie z Master MX 3, o ile nie kupiłeś wersji „for Mac”. Nie wiem, jak z klawiaturą.


Mam dongla USB. I co wtedy? Wpiąć do USB i powinno pójść?
Poszło z donglem. Dzięki za pomoc. Można zamykać. Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wierciu

wierciu
  • 254 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 maja 2022 - 18:49

W jaki sposób zrobić pierwsze uruchomienie maca mini bez klawiatury i myszki Apple? Kupiłem logitech mx keys i myszkę master 3 i nie da się połączyć tego z Mac mini. Da się to jakoś połączyć?

Laptop: MacBook Pro 13' Touch Bar 2016, Telefon: iPhone X 64 GB, Tablet: iPad 9,7 2017 32 GB Wifi+LTE


#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 803 postów
  • Płeć:

Napisano 27 maja 2022 - 18:56

Raczej się nie da. Klawiatura i mysz od Apple dają się podłączyć po kablu i wtedy nie ma problemu, automatycznie się parują, ale Twoja mysz nie ma takiej opcji. Nie mam tej klawiatury, ale podejrzewam, że jest podobnie. Pożycz od kogoś na chwilę klawę i mysz USB.



#3 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 801 postów

Napisano 27 maja 2022 - 19:00

Albo można kupić dongla Logitecha do USB. Ale sprawdź, bo logitech ma przynajmniej dwa rodzaje dongli. Wtedy nie ma parowania BT.

#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 803 postów
  • Płeć:

Napisano 27 maja 2022 - 19:01

A racja, zapomniałem zupełnie! Przecież dongielek jest w zestawie z Master MX 3, o ile nie kupiłeś wersji „for Mac”. Nie wiem, jak z klawiaturą.

Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 27 maja 2022 - 19:02


#5 wierciu

wierciu
  • 254 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 maja 2022 - 20:22   Najlepsza odpowiedź

A racja, zapomniałem zupełnie! Przecież dongielek jest w zestawie z Master MX 3, o ile nie kupiłeś wersji „for Mac”. Nie wiem, jak z klawiaturą.


Mam dongla USB. I co wtedy? Wpiąć do USB i powinno pójść?
Poszło z donglem. Dzięki za pomoc. Można zamykać.

Laptop: MacBook Pro 13' Touch Bar 2016, Telefon: iPhone X 64 GB, Tablet: iPad 9,7 2017 32 GB Wifi+LTE





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych