Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple watch 7 cellular dodawanie planu multisim nie dziala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 nico190

nico190
  • 2 postów

Napisano 06 kwietnia 2022 - 21:46

Witam wszystkich. Czy ktoś z was może spotkał się z problemem w którym nie można dodać po sparowanie urządzenia bądź w trakcie planu sieci komórkowej Multi SIM.
Niby cały proces parowania idzie dobrze ale w momencie kiedy chcę aktywować Multi sim strona logowania od T-Mobile w ogóle się nie pojawia. Komunikat informuje o tym że otworzy się w kilka sekund a tak się nie dzieje.Strona mieli się niezliczone ilości minut i nic się dalej nie dzieje. W momencie kiedy pomijam ten krok i całkowicie zamykam proces parowania wracając do tego I próbując wcisnąć konfiguracje sieć komórkową komunikat juz nie mieli tylko cofa do poprzedniej czesci jakbym dawal wstecz/cofnij.
W sieci wszystko gra wykonałem już 10 telefonów w tej sprawie. W salonach też nie wiedzą o co chodzi. Czy coś może blokować otwarcia tej strony? Zaznaczam że Cała historia i cookies usuniete.Aktualizacje porobione i wyprobowane już wszystkie inne sposoby.Paruje z iPhone 12.Dołączam zdjęcie z problematycznego etapu dodawania planu.

Załączone pliki



#2 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 07 kwietnia 2022 - 13:50

Witam, skoro byłeś w salonie to trzeba było poprosić o wygenerowanie QR code, potem ręcznie dodać nowy plan komórkowy.



#3 K4mpain

K4mpain
  • 3 postów

Napisano 10 kwietnia 2022 - 16:34

mam ten sam problem z MultiSIM od T-Mobile, strona logowania w ogóle się nie pojawia. Dostałem przy aktywacji Multi SIM kod QR ale przy Iphone 8 ręcznie nie mogę dodać planu. Według obsługi klienta jest jakiś problem z po najnowszej aktualizacji ios ale ile w tym prawdy to nie wiem :)



#4 Tonden

Tonden
  • 173 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 kwietnia 2022 - 17:57

Też miałem problem w styczniu. W końcu znalazłem kompetentnego człowieka na infolinii. Powiedział że da się to tylko zrobić z aplikacji T-mobile na iPhona o rzeczywiście się udało.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych