Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Artis-tech-czy ktoś zna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartitoja

Bartitoja
  • 2 postów

Napisano 31 października 2021 - 21:56

Witam.W dniu dzisiejszym w serwisie olx znalazłem ogłoszenie dotyczące Apple Watch 7 w mega dobrej cenie.Trochę zdziwiony,ale jednak poczytałem trochę o firmie i zalatuje fejkiem.Bardzo dziwny model sprzedaży,mianowicie 100% przedpłaty na konto a dostawa ma być po nowym roku.Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą? https://artis-tech.pl/

#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 01 listopada 2021 - 08:49

Nie ma płatności kartą? Cwaniacy omijają to w ofertach fejkowych bo masz prawo do chargebacku. Za tanio, za dobrze? To sobie odpuść
Fallout ...war, war never changes...

#3 wolna_nazwa

wolna_nazwa
  • 1 postów

Napisano 06 grudnia 2021 - 09:56

Cześć,
kupiłem od dnich ipada i MBA pod koniec października z terminem dostawy do końca grudnia.
Można płacić kartą, przez infakt.
Nie mogę potwierdzić, czy są legitni.

Zakładam, że bezpśrednio przez olx nie można od nich brać towaru ponieważ tam trzeba nadać przesyłkę w 3 dni od zakupu, gdzie u nich czas oczekiwania wynosi 3 miesiące.

Na podobnych zasadach operuje Car4Vip na allegro.

 

Witam.W dniu dzisiejszym w serwisie olx znalazłem ogłoszenie dotyczące Apple Watch 7 w mega dobrej cenie.Trochę zdziwiony,ale jednak poczytałem trochę o firmie i zalatuje fejkiem.Bardzo dziwny model sprzedaży,mianowicie 100% przedpłaty na konto a dostawa ma być po nowym roku.Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą? https://artis-tech.pl/



#4 ami_go

ami_go
  • 39 postów
  • SkądCaerdydd

Napisano 07 grudnia 2021 - 22:16

Spółka z o.o. z kapitałem zakładowym 5000 zł to brzmi wiarygodnie  B) .

Każdy przelew za AW podwaja jej aktywa.



#5 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 07 grudnia 2021 - 22:38

Bez przesady. Znam wiele spółek z minimalnym kapitałem zakładowym, ktore normalnie działają.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych