Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jaka drukarka laserowa z Air-Print zgodna z Big-Sur?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agam2021

Agam2021
  • 18 postów

Napisano 14 października 2021 - 09:37

Jaką drukarkę laserową - monochromatyczna, koniecznie z automatycznym dupleksem - współpracującą bez problemu z Big-Sur i niższymi Yosemite/High Sierra polecacie?

Przydałaby się też opcja druku z Androida, podajnik papieru, skaner (nie jest bezwzględnie konieczny), faks kompletnie zbędny.
Wolę trochę więcej zapłacić za samą drukarkę ale mieć tańszą w eksploatacji. Proszę o pomoc.



#2 cooper69

cooper69
  • 1 032 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 października 2021 - 11:01

Brother


Pozdrawiam z 3City


#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 774 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 października 2021 - 11:53

Jeśli cenisz prywatność, unikaj HP. Mam HP MFP Laser 135w i o ile drukarka jest bardzo spoko, to ich aplikacja, HP Smart, od kilku wersji _wymaga_ założenia jakiegoś smutnego konta i nie ma żadnej gwarancji, że moje dokumenty nie trafiają na czyjeś dyski. O ile drukowanie z iPada ogarniam zwykłym airprintem, to już skanowanie z niego działa tylko z tej śmiesznej aplikacji (przeniosłem się ze skanowaniem na komputer). Ogólnie bardzo to niefajna akcja.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 Agam2021

Agam2021
  • 18 postów

Napisano 14 października 2021 - 18:47

Myślałam o brotherze, takim modelu małym, płaskim ale nie znalazłam z Air-Print i WiFi Direct?



#5 cooper69

cooper69
  • 1 032 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 października 2021 - 14:31

Mam Brother DCP-925DW (już chyba 10-cio letni) i ma AirPrint także nie wymyślaj :P

 

Sami o tym piszą - https://www.brother....-cloud/airprint


Użytkownik cooper69 edytował ten post 15 października 2021 - 14:32

Pozdrawiam z 3City


#6 Agam2021

Agam2021
  • 18 postów

Napisano 15 października 2021 - 14:41

np. Brother HL-1222WE WIFI - nie wspiera Air-Print, informacja ze strony producenta, i taka sama jest przy  wielu innych modelach (płaskich, małych, laserowych) więc to nie jest wcale standard






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych