Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wyświetlanie i przenoszenie widżetów 12 Pro Max


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 maniek0928

maniek0928
  • 9 postów

Napisano 10 października 2021 - 19:30

Jak w temacie.

Chodzi mi o wyświetlanie widżetów i ich przenoszenie.

1. Widżety wyświetlają się z taki tłem czarnym. Jedyne wyjście to restart telefonu, no chyba, że ma ktoś leprze rozwiązanie to chętnie wysłucham i zastosuję.

2. Przenoszenie widżetów na inny pulpit (ekran) chodzi o widżet pogoda są też inne tego typu które są jedynie na ekranie początkowym. Może ma ktoś jakieś pomysły?

Załączony plik  IMG_0366.PNG   559,34 KB   0 Ilość pobrań



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 497 postów
  • Płeć:

Napisano 10 października 2021 - 20:39

1. Jakie to są widżety?

2. Co masz na myśli pisząc „ekran początkowy”? To, co widzisz jak odblokujesz iPhone'a czy ten panel z widżetami wysuwany z boku?


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 maniek0928

maniek0928
  • 9 postów

Napisano 11 października 2021 - 04:51

1. Wszystkie te które się lekko ruszają jak się przytrzyma ekran, żeby je przenieść. Jak na załączonym foto wyżej.

2. Ekran początkowy to ten pierwszy od lewej strony (przesuwając ekrany palcem w prawo) tak to jest nazwane w telefonie w ustawieniach.  



#4 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 11 października 2021 - 06:11

Tam gdzie na załączonym screenie masz pogode, to widżet skrótów z aktualnymi informacjami. Pogodę możesz sobie też osobno wrzucić poza tym widżetem i wtedy pojawi się znaczek minus, będzie można swobodnie przenosić w dowolne miejsce. Ja ten widżet skrótów akurat usunąłem, ale możesz go też sobie dostosować. Nie musi tam być pogoda czy kalendarz.

#5 maniek0928

maniek0928
  • 9 postów

Napisano 11 października 2021 - 16:45

Pytanie moje jest takie czy da się przenieść ten widżet skrótów na inny ekran?

Jeszcze jedno pytanko co z tymi widżetami czarnymi? One po restarcie są normalne ale po kilku dniach używania fona robią się czarne i to wszystkie jak leci nawet jeśli są na innych ekranach .



#6 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 11 października 2021 - 18:24

Pytanie moje jest takie czy da się przenieść ten widżet skrótów na inny ekran?
Jeszcze jedno pytanko co z tymi widżetami czarnymi? One po restarcie są normalne ale po kilku dniach używania fona robią się czarne i to wszystkie jak leci nawet jeśli są na innych ekranach .


Widżetu skrótów nie przeniesiesz stamtąd. Ale możesz sobie włączyć np. stos inteligentny na innych pulpitach.

Co do ciemnego koloru widżetów, to sprawdz, jak masz ustawiony harmonogram wyglądu ekranu (np. od świtu do zmierzchu tryb ciemny), czy też może masz na stałe ten tryb załączony?

#7 maniek0928

maniek0928
  • 9 postów

Napisano 11 października 2021 - 19:13

Mam na stałe tryb ciemny ale to nie przez to chyba są one czarne. Po restarcie fona są normalne i to po jakimś czasie się tak robi. Myślałem, że od braku pamięci ram się tak robi.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych