Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Airplay przycina na telewizorze.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 przelon

przelon
  • 302 postów

Napisano 03 października 2021 - 15:48

Dzień dobry, zastanawiam się czy ta funkcja po prostu chodzi żle czy mam coś nie tak?
Po skorzystaniu z funkcji Airplay aby wyświetlić galeria zdjęć filmy przycinają. Da się obejrzeć ale jest to irytujące. Telewizor LG. Na innych telewizorach jest identycznie.

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 03 października 2021 - 18:36

Mówimy o klonowaniu czy o AirPlayu wybieranym z menu udostępniania?

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 przelon

przelon
  • 302 postów

Napisano 03 października 2021 - 19:30

Zarówno udostępnianie i klonowanie po wejściu w galerie tnie (przy oglądaniu filmów)

#4 Blue

Blue
  • 538 postów
  • SkądPoznań, Warszawa, Murcia ES

Napisano 03 października 2021 - 21:30

Jaki router? Jak skonfigurowany? Od razu zaznaczę, że należy mieć wifi w 5GHz, bo to po prostu wymaga stabilnego szybkiego transferu i fizyki tu nie oszukamy. Oczywiście implementacja AirPlay w urządzeniach firm trzecich jest zazwyczaj słabsza, co niestety czasami czuć.



#5 przelon

przelon
  • 302 postów

Napisano 03 października 2021 - 22:09

No ja właśnie tak myśle, że to ten dupiaty LG albo upc szajs. Temat do zamknięcia. Jeśli wam działa ok to znaczy że muszę pokombinować ze zmianą sprzętu.

#6 navo

navo
  • 1 postów

Napisano 25 października 2021 - 10:21

Witam. Mam podobny problem jak kolega. Obrazy video tnie przy klonowaniu. Mój stary galaxy s8 robił to bez problemu. Dlatego dziwi mnie że iphone 12 tego nie potrafi.



#7 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 25 października 2021 - 11:45

iPhone 12 to akurat potrafi, tylko że, podobnie, jak u kolegi powyżej, to nie w nim jest problem. Implementacja AirPlay w telewizorze może być słaba, może też być kwestia stabilności i szybkości WiFi.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych