Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AW S6 LTE - zasada działania usługi multisim/t-mobile pare pytań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 elniunio27

elniunio27
  • 11 postów

Napisano 29 września 2021 - 06:45

Cześć wszystkim.
Czy ktoś z użytkowników forum korzysta z esima w T-Mobile i da znać czy wszystko działa ok?
U mnie od początku włączonej usługi jest problem. Mimo ze wszystko poprawnie ustawione w telefonie i zegarku jeżeli telefon wyloguje z sieci np włączając tryb samolotowy to z zegarka nie mogę wykonać żadnego połączenia. Czy to przypadkiem nie miało działać niezależnie od telefonu? Dodam ze jeżeli telefon jest zalogowany do sieci ale rozlacze połączenie Bluetooth między telefonem a zegarkiem to z zegarka połączenia mogę wykonywać. Czyli aby prawidłowo działała karta esim w zegarku musi również być telefon zalaogowany dla sieci? Jak to u was działa?



#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 29 września 2021 - 09:45

Kiedy odbierzemy telefon na jednym z nich, połączenie na innych urządzeniach jest automatycznie anulowane. Dzięki temu, możemy być „dostępni” cały czas, więc nawet, kiedy smartfon się rozładuje, będziemy ciągle w zasięgu.

 

https://firma.t-mobi...e-multisim.html

 

Dzwoń do konsultanta i wyjaśniaj


Fallout ...war, war never changes...

#3 elniunio27

elniunio27
  • 11 postów

Napisano 29 września 2021 - 10:06

Nie koniecznie. Dzisiaj zrobiłem test i wyłączając w iPhonie transmisje danych, wifi oraz Bluetooth aby rozłączyć sparowanie z Apple watchem z zegarka mogę wykonać połączenie i wysłać SMS. Wiec na to wychodzi ze aby korzystać z esim samodzielnie to telefon musi być po prostu zalogowany od sieci

#4 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 29 września 2021 - 10:54

Masz cytat z materiałów prasowych - pytaj, reklamuj.


Fallout ...war, war never changes...

#5 elniunio27

elniunio27
  • 11 postów

Napisano 29 września 2021 - 11:22

Już zgłoszone, czekam
Myślałem ze ktoś używający również tej usługi w T podzieli się jak to u niego działa

#6 Sag

Sag
  • 67 postów

Napisano 29 września 2021 - 14:26

W t-mobile, podobnie jak w Orange musisz mieć wykupioną usługę eSIM dla zegarka, co dla klientów t-mobile kosztuje 9zł. (w Orange 0zł) mam wrażenie że masz eSim na IP, a na zegarku nie, albo faktycznie z eSim dla zegarka coś nie tak.

Użytkownik Sag edytował ten post 29 września 2021 - 14:29





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych