Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Znaleziony SmartWatch Seria 4 (próba reaktywacji po znalezieniu urządzenia)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dgierczak

dgierczak
  • 1 postów

Napisano 26 września 2021 - 12:13

Dzień dobry,
 
będąc na wakacjach a Sycylii, znalazłem w wodzie Smartwatch apple seria 4 który żądał (po niemiecku) kodu odblokowującego, którego oczywiście nie miałem.. Telefon wyłączył się po kilku dniach po skończyła się bateria. Próbuję go teraz (po powrocie z wakacji) naładować ładowarką indukcyjną od SmartWatch SAMSUNG. Po godzinie ładowania (chyba), pokazuje jedynie (po naciśnięciu klawiszy przez kilka sekund) czerwony "piorun" plus na zielono właściwą godzinę.
 
Pytania:
 
- czy ładowarka indukcyjna od SAMSUNG SmartWatch może go naładować?
 
- w necie znalazłem (w tym na Apple Support) możliwość przywrócenia do ustawień fabrycznych. Czy po naładowaniu znalezionego SmartWatcha i tym twardym resecie rzeczywiście można go podłączyć do innego telefonu iPhone?
 
- czy ten SmartWatch działa jedynie z iPhone czy z każdym telefonem z Bluetooth?
 
- ten SW być może ma eSIM (przeczytałem w specyfikacji urządzenia w necie), czy przywrócenie do ustawień fabrycznych resetuje również eSIM a tym samym można wgrać tam ustawienia eSIM polskiego operatora?
 
 
 
Z góry dziękuję za pomoc osób które mogłyby udzielić jakichś wiążących wskazówek.
 
Pozdrawiam
 
DarGie


#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 497 postów
  • Płeć:

Napisano 26 września 2021 - 15:45

1. Można go ładować tylko akcesoriami przeznaczonymi do tego. Nie wspiera standardu Qi. 
2. Można połączyć, ale trzeba znać Apple ID i hasło. Do tego prawdopodobnie kod do podwójnego uwierzytelnienia. Bez tego to jest jedynie przycisk do papieru. 
3. Poruszane miliony razy – nie, Apple Watch nie zadziała w ogóle z innymi zegarkami. 
4. eSIM można wgrać po odblokowaniu urządzenia (patrz punkt 2). 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 26 września 2021 - 15:52

Generalnie - przywłaszczenie zakończone porażka, bo masz calkowicie bezużyteczne dla siebie urządzenie.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych