Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AirMail - płatność i korzystanie na iPhone + Mac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 września 2021 - 18:40

Kupiłem roczny abonament AirMail przez iPhone. Zgodnie z informacjami (o wspólnej płatności) chciałem zainstalować program także w Maczku, ale w efekcie program domagał się kolejnej płatności. W efekcie zrezygnowałem z użytkowania i poprosiłem o zwrot - otrzymałem go.

Nie mogę znaleźć wiarygodnej informacji jak skorzystać z możliwości użytkowania na obu urządzeniach przy jednym abonamencie.

Może ktoś przebrnął przez to i podpowie (ewentualnie prowadzi mnie na ziemię, że źle zrozumiałem zasady)?

 


Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina


#2 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 października 2021 - 08:06

Czyżby nikt nie kupował abonamentu dla AirMail dla iOS+MacOS?


Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina


#3 Regiss

Regiss
  • 2 893 postów
  • SkądRadom

Napisano 17 października 2021 - 09:47

Jest w tym momencie tyle dobrych programów darmowych że po co płacić za coś podobnego? Nie dziwię się że nie ma zainteresowania.

iPhone 15 Pro


#4 arcoss

arcoss
  • 97 postów

Napisano 17 października 2021 - 11:52

https://help.airmailapp.com/en-us/

 

Byłoby szybciej...


 Mac Mini 2020 i7/16GB/256GB * DELL U3415W *  MacBook Air M1 16GB/512GB *  iPhone 12 Pro *  iPad Pro 11' (2020) *  iWatch 6 SteelSeries *  AirPods Pro *  Apple TV 4K *  2x HomePod Mini


#5 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 października 2021 - 15:44

https://help.airmailapp.com/en-us/

 

Byłoby szybciej...

Pisałem, że czytałem i wynika, że po zakupie da iOS używa się nieodpłatnie ma MacOS. Jednak po zakupie dla iPhone, w Appstore domagali się zapłaty przy próbie ściągania na maczka.

Stąd moje pytanie do osób, które już to załatwiały. :)
Cytat z linku:
__Airmail for Mac__

Airmail Pro on Mac is free for all users that are subscribed to Airmail Pro for iOS or have purchased Airmail 3 after 1st January 2019. Previous users can still use Airmail with all the old features under Preferences > General > Airmail Legacy.


Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina


#6 Blue

Blue
  • 538 postów
  • SkądPoznań, Warszawa, Murcia ES

Napisano 17 października 2021 - 18:45

No to przecież można kupić tu i tu i napisać do ich supportu, powinni zwrócić kasę. Jak nie zwrócą to zgłosić do Apple. Albo najpierw napisać do supportu. Masz na pewno to samo konto iCloud na obu urządzeniach?



#7 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 października 2021 - 20:01

No to przecież można kupić tu i tu i napisać do ich supportu, powinni zwrócić kasę. Jak nie zwrócą to zgłosić do Apple. Albo najpierw napisać do supportu. Masz na pewno to samo konto iCloud na obu urządzeniach?

Mam to samo konto. Chyba masz rację - zrobię jeszcze jedno podejście i napisze do nich.


Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych