Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 4S brak niektórych dźwięków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 sq6miz

sq6miz
  • 8 postów

Napisano 17 lipca 2021 - 10:51

Witam. W moim iPhone 4S telefon działa poprawnie tzn. słychać dzwonek, słyszę rozmówcę on słyszy mnie. Nie ma dźwięków np:

wysłanie SMS, przyjście SMS, blokada ekranu, nie słychać dźwięków  w odtwarzanych filmach. Boczny lewy przycisk w położeniu górnym, tryb samolot wyłączony, tryb nie przeszkadzać wyłączony, głośność ustawiona na maksimum. Proszę o poradę.

Zbigniew

 

 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 lipca 2021 - 13:30

Tak zapytam głupio: oczywiście wszystkie te akcje mają w ustawieniach przypisany jakiś dźwięk?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 17 lipca 2021 - 13:40

A która głośność, że tak głupio spytam? Bo iOS tak naprawdę ma dwie głośności. Jedną ustawia się w aplikacjach multimedialnych (np. podczas oglądania muzyki czy filmu), a drugą w Ustawienia -> Dźwięki.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#4 sq6miz

sq6miz
  • 8 postów

Napisano 17 lipca 2021 - 13:50

Tak zapytam głupio: oczywiście wszystkie te akcje mają w ustawieniach przypisany jakiś dźwięk?

Ja myślę, że tak, ale proszę mi podać gdzie to sprawdzić.


A która głośność, że tak głupio spytam? Bo iOS tak naprawdę ma dwie głośności. Jedną ustawia się w aplikacjach multimedialnych (np. podczas oglądania muzyki czy filmu), a drugą w Ustawienia -> Dźwięki.

Ustawienia -> Dźwięki mam na maksimum. Gdzie ustawia się głośność multimedialną?



#5 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 17 lipca 2021 - 14:12

W centrum sterowania na przykład (wysuwa się od dołu ekranu, zakładam, że jest zainstalowany iOS 7 na tym iPhonie).

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#6 sq6miz

sq6miz
  • 8 postów

Napisano 17 lipca 2021 - 15:34

W centrum sterowania na przykład (wysuwa się od dołu ekranu, zakładam, że jest zainstalowany iOS 7 na tym iPhonie).

Jest iOS 9.3.6. Centrum sterowania to ten ekran który wysuwa się od dołu na ekranie początkowym.

Mam tam na górze ikony:samolot(wył.) WIFI (Wł), bluetooth (wył), nie przeszkadzać(wył),poniżej suwak od jasności.

Niżej <<    >   >> nie wiem do czego. niżej ikony aparatu kalkulatora stopera następna nie wiem do czego.



#7 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 17 lipca 2021 - 16:09

A głośność w centrum sterowania jest ustawiona na ile? Jest między kontrolkami odtwarzania, a dolnym rzędem ikon. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#8 sq6miz

sq6miz
  • 8 postów

Napisano 17 lipca 2021 - 16:14

A głośność w centrum sterowania jest ustawiona na ile? Jest między kontrolkami odtwarzania, a dolnym rzędem ikon. 

Nie ma tam głośności. Na tym ekranie jest tylko jeden suwak do jasności.



#9 winmaciek

winmaciek
  • 6 479 postów
  • Płeć:

Napisano 17 lipca 2021 - 16:33

A jak włączysz odtwarzanie muzyki czy wideo?


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#10 sq6miz

sq6miz
  • 8 postów

Napisano 17 lipca 2021 - 17:02

A jak włączysz odtwarzanie muzyki czy wideo?

Jak  włącz filmik to zawartość centrum sterowanie nie zmienia się,



#11 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 17 lipca 2021 - 19:14

Zrób, proszę, zrzut (bądź zrzuty, bo jednak mniejszy ekran 4S nie obejmie wszystkiego) z Ustawień -> Dźwięki i haptyka (lub jakkolwiek podobnie to się w iOS 9 nazywało). Może obrazek powie więcej niż słowa, jak mawiali poeci. :)


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#12 sq6miz

sq6miz
  • 8 postów

Napisano 17 lipca 2021 - 19:41

Mam zrzuty, ale nie wiem jak je wysłać na forum?



#13 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 lipca 2021 - 20:09

Wrzuć na imgur.com i daj link.

 

Co do pytania, gdzie się dźwięki przypisuje, to w życiu Ci nie powiem, jak to się dokładnie nazywa w iOS 9.x. Mamy teraz czasy iOS 14, zwyczajnie nie pamiętam. Ale no, z pewnością w Ustawieniach i tam powinna być sekcja typu 'dźwięki'.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#14 sq6miz

sq6miz
  • 8 postów

Napisano 17 lipca 2021 - 20:43

Podaję link do zrzutów ekranów:

https://imgur.com/a/NJ5cXJE



#15 sq6miz

sq6miz
  • 8 postów

Napisano 18 lipca 2021 - 18:44

Sprawa rozwiązana. Coś się stało w złączu Lightning. Trzeba było podłubać w tym złączu wykałaczką i wszystko wróciło do normy.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych