Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Automatyzacja internetowego radia po budziku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mattkally

mattkally
  • 563 postów
  • SkądZambrów

Napisano 22 czerwca 2021 - 22:15

Cześć,

Czy istnieje sposób na stworzenie automatyzacji, w której po wyłączeniu budzika o 7 rano, aplikacja Skróty odpali mi internetową transmisje jakiejkolwiek stacji radiowej? Udało mi się stworzyć coś takiego, że przy wyłączeniu budzika, iPhone podnosi głośność urządzenia i otwiera URL przez Safari. Wszystko fajnie ale telefon musi być odblokowany. Chciałbym aby robił to samo po zablokowaniu.

Z góry dzięki

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 22 czerwca 2021 - 22:29

Jeśli stacja ma być „jakakolwiek” to można spróbować to zrobić w oparciu o systemową aplikację Muzyka. W Skrótach można dodać czynność „Odtwórz muzykę” i wybrać stację radiową, która nadaje w internecie i jest jednocześnie dostępna w Apple Music (np. jakieś BBC czy inne Fréquence 3). 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 mattkally

mattkally
  • 563 postów
  • SkądZambrów

Napisano 22 czerwca 2021 - 22:55

Zbyt słabo sprecyzowałem. Bardziej chodzi mi o stacje radiowe typu RMF FM, Radio ZET, ESKA itd. Te nie są dostępne z poziomu aplikacji Muzyka.

#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 613 postów
  • Płeć:

Napisano 23 czerwca 2021 - 13:45

Próbowałem coś takiego kiedyś wyklikać, wszystko dobrze działało, ale tylko jak telefon był odblokowany. Do odtworzenia stacji radiowej spoza AM trzeba użyć jakiejś zewnętrznej apki, a tej nie da się chyba uruchomić bez odblokowania.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych