Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nagrzewający się iPhone 11 podczas rozmów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 vikii09

vikii09
  • 4 postów

Napisano 25 kwietnia 2021 - 14:37

Siemka,

Czy ktoś z was miał problem nagrzewającego sie telefonu podczas wideo rozmów na WhatsApp'ie bądź FaceTime? Fakt, dość dużo tam rozmawiam, po kilka godzin dziennie i telefon po godzinie, może nawet szybciej robi się bardzo ciepły. Teraz moje pytanie, czy to jest normalne, że tak się dzieje? Bateria też dość szybko pada, ok 2 godzin, czasem 3 (przy 80% to godzina z groszem), ale to rzadkość. Ładuje już przy 30% czasem 40. Zauważyłam, że właśnie przez ładowanie i korzystanie z niego w tym samym czasie naładuje się do 80%, czasem do 100, jednak ta 80 to norma i też myślę, że jest to spowodowane tym nagrzewaniem. 

Co sądzicie?

Z góry dzięki za odpowiedzi.



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 25 kwietnia 2021 - 17:21

Zużycie prądu przy korzystaniu z FaceTime będzie zależeć od kilku czynników. Choćby od rodzaju sieci (Wi-Fi? LTE/5G?) czy jasności ekranu (ostatnio jest więcej słońca, co może powodować większe zużycie energii). A to nie jest koniec zmiennych. Ale ciężko coś ustalić, bo nie ma wielu informacji i tak naprawdę nie napisałaś, ile telefon Ci trzyma (ile baterii schodzi) podczas x minut rozmowy na FaceTime. A przynajmniej nie jest to napisane wprost. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 vikii09

vikii09
  • 4 postów

Napisano 25 kwietnia 2021 - 20:19

Zużycie prądu przy korzystaniu z FaceTime będzie zależeć od kilku czynników. Choćby od rodzaju sieci (Wi-Fi? LTE/5G?) czy jasności ekranu (ostatnio jest więcej słońca, co może powodować większe zużycie energii). A to nie jest koniec zmiennych. Ale ciężko coś ustalić, bo nie ma wielu informacji i tak naprawdę nie napisałaś, ile telefon Ci trzyma (ile baterii schodzi) podczas x minut rozmowy na FaceTime. A przynajmniej nie jest to napisane wprost. 

Przy naładowanej do 80% baterii to jest jakieś półtorej godziny rozmowy? tak plus minus. Przy 100 trochę więcej, jak pisałam ok 2, czasem 3 godzin.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych