Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Acbook air M1 i Hubert satechi - szumiący i różowy obraz na monitorze zewnętrznym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 georgis

georgis
  • 31 postów

Napisano 12 kwietnia 2021 - 20:20

Cześć,

 

Tydzień temu zakupiłem macbooka air 1T z 16Gb Ram, do niego dokupiłem hub satechi usb-c multiport. Niestety okazało się, że jest problem w działaniu albo huba albo maca. Otóż, podpinając zewnętrzny monitor do gniazda hdmi w hubie, a hub do macbooka dostaje zaśnieżony różowy obraz. Ten sam Mac z tym samych hubem działa normalnie z podpiętym TV. Po sprawdzeniu kilku różnych monitorów i kabli hdmi okazało się, że we wszystkich przypadkach, poza TV problem jest identyczny. Z kolei po podpięciu huba do innego mackbooka air M1 oraz mackbook pro z intelem problemu nie ma - monitor zewnętrzny wyświetla prawidłowy obraz.  Do tej pory nie sprawdzałem pozostałych portów huba ( 2 x usb) z uwagi na moja ostrożność co do możliwość spalenia mackbooka opisanego w innych postach.  Dziś w Cortlandzie panowie sprawdzili mojego maca z innym hubem i problem jest ten sam.

Czy spotkaliście się z podobnym przypadkiem jeśli tak to jaka jest przyczyna i czy istnieje rozwiązanie? Jeśli nie to pozostaje mi reklamacja zarówno hub'a jak i mackbooka air.

 

Zdjęcie możecie zobaczyć w moim profilu, nie wiem jak inaczej zmniejszyć rozmiar zdjęcia do 3,3kB żeby było czytelne  ;)



#2 BlueBook

BlueBook
  • 401 postów

Napisano 13 kwietnia 2021 - 05:41

Masz możliwość to wymieniaj na nowy i działający egzemplarz.

MacPro3,1-2 x Q.Core 2.8GHz/RAM-32GB/SSD480GB/R9-380-2GB/El Capitan---MBP-MID2009-2.66GHz/RAM-8GB/SSD240GB-El Capitan/128GB-Windows10/9400M+9600M GT

iPhone 11 128GB





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych