Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Spark Mail - konfiguracja układu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 iErnest

iErnest
  • 189 postów

Napisano 02 kwietnia 2021 - 10:59

Witajcie, czy orientuje się ktoś jak zmienić widok układu poczty w Sparku? Tak aby lista wiadomości była na górze a podgląd na dole, a nie po prawej stronie. Szukam wszędzie i nigdzie nie mogę tej opcji znaleźć?

Używa ktoś w ogóle tego sparka, warto?



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 774 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 kwietnia 2021 - 11:18

Nie da się.

Spark jest fajny, ale nie potrafi wysyłać maili w plain text no i trzyma 'jakieś' dane o Tobie gdzieś magicznie na swoich serwerach - także jeśli cenisz prywatność, to tak średnio. A szkoda, bo cała reszta jest naprawdę super.


  • iErnest lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 iErnest

iErnest
  • 189 postów

Napisano 02 kwietnia 2021 - 15:16

Dopytam jeszcze, jest możliwość ustawienia reguł w Spark? Na przykład żeby wiadomości z OLX lądowały w utworzonym folderze OLX. Szukam wszędzie i nie mogę tego odnaleźć.



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 774 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 kwietnia 2021 - 17:38

A nie wygodniej to robić po stronie dostawcy poczty? Ja mam filtry ustawione w samym gmailu i potem mi 'samo się' filtruje magicznie niezależnie od programu pocztowego.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych