Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad a Photoshop?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 WaldiOS

WaldiOS
  • 3 postów

Napisano 25 marca 2021 - 21:40

Witam,
Chciałbym kupić iPada i zainstalować na nim aplikację Photoshop. Interesuje mnie obróbka zdjęć na tablecie. Mam jednak jedno pytanko i ewentualnie prośbę do posiadaczy owego sprzętu. Mianowicie nowa wersja 22 Photoshop na PC i Mac dostała fajną funkcję edycji nieba sky replacement, czy taka opcja jest też dostępna w aplikacji na iPad OS? Tylko ta niewiedza powstrzymuje mnie przed zakupem tabletu. Jeżeli mógłby mi to ktoś zweryfikować, to będę niezmiernie wdzięczny. Wiem, ze wersje mobilne takich programów są „okrojone”, ale byc moze, ze na wersji tabletowej taka funkcja tez jest dostępna. Za wszelkie konkretne odpowiedzi z gory bardzo dziękuję, pozdrawiam.

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 25 marca 2021 - 22:13

Pytanie jest o konkretną aplikację, więc właściwym miejscem jest ten dział. Na przyszłość proszę o większą uwagę przy wyborze miejsca na nowe tematy. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 08 kwietnia 2021 - 07:59

Photoshop na iPadzie jest jakiś taki ubogi, chociaż dużo go nie używałem. Kupiłem Affinity Photo i jestem zachwycony.



#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 08 kwietnia 2021 - 08:40

Photoshop na iPadzie jest jakiś taki ubogi, chociaż dużo go nie używałem. Kupiłem Affinity Photo i jestem zachwycony.

No ale akurat funkcji, o którą pyta autor nie ma, więc w sumie niewiele pomagasz.

#5 MiL

MiL
  • 1 402 postów
  • Płeć:

Napisano 09 kwietnia 2021 - 08:00

Nie wiem czy nie ma bo nie była mi nigdy potrzebna ale na pewno da się to zrobić. A kupować Photoshopa dla jednej funkcji to trochę słabe.



#6 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 636 postów
  • Płeć:

Napisano 09 kwietnia 2021 - 10:14

Odpowiadając zatem na pytanie autora - Photoshop w wersji dla iPada nie posiada ani Sky Replacement, ani wielu innych funkcjonalności wersji desktopowej. Muszę się też zgodzić z MiL, że przynajmniej póki co, Photoshop Mobile wygląda bardzo blado w porównaniu ze znacznie tańszym Affinity Photo. Ten niestety również nie posiada wspomnianej funkcjonalności, ale narzędzia do zaznaczania obszarów są nieźle rozbudowane i precyzyjne, dzięki czemu można w miarę łatwo zaznaczyć niebo i podmienić je innym.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych