Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad Pro 2020 hasło/faceID


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukasz.babilonski

lukasz.babilonski
  • 2 postów

Napisano 18 marca 2021 - 12:05

Witam serdecznie

Moje pytanie brzmi następująco:

Czy można skonfigurować iPada Pro 2020 tak, aby odblokowywanie oraz zakupy darmowych aplikacji nie wymagały ani hasła ani faceID, natomiast wszelkie płatności musiały być autoryzowane za pomocą faceID/hasła?

 

Z góry dziekuję za pomoc



#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 506 postów
  • Płeć:

Napisano 18 marca 2021 - 13:00

Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to wyłączenie kodu blokady (co z miliona powodów nie jest zalecane) oraz postąpić zgodnie z zaleceniami z artykułu wsparcia (https://support.appl.../pl-pl/HT204030). 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 644 postów
  • Płeć:

Napisano 18 marca 2021 - 14:13

Witam serdecznie
Moje pytanie brzmi następująco:
Czy można skonfigurować iPada Pro 2020 tak, aby odblokowywanie oraz zakupy darmowych aplikacji nie wymagały ani hasła ani faceID, natomiast wszelkie płatności musiały być autoryzowane za pomocą faceID/hasła?

Z góry dziekuję za pomoc

A możesz odrobinę obszerniej opisać, dlaczego tak? Bo, żeby w ogóle dostać się do iPada, trzeba go i tak odblokować, więc osoba, która go używa musi mieć taką możliwość. Zakładając, ze nowych aplikacji nie pobiera się co 5 minut, to gdzie korzyść?

#4 lukasz.babilonski

lukasz.babilonski
  • 2 postów

Napisano 18 marca 2021 - 15:46

A możesz odrobinę obszerniej opisać, dlaczego tak? Bo, żeby w ogóle dostać się do iPada, trzeba go i tak odblokować, więc osoba, która go używa musi mieć taką możliwość. Zakładając, ze nowych aplikacji nie pobiera się co 5 minut, to gdzie korzyść?

 

Powód jest kuriozalny - chodzi o współdzielenie urządzenia z dziećmi :-)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych