Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[TUTORIAL] iPod Touch 1.1.4 JB Ziphone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
122 odpowiedzi w tym temacie

#51 whitetrash

whitetrash
  • 62 postów

Napisano 12 marca 2008 - 08:23

a mi dzialajawszystkie, iradio nie instalowalem jescze ale takto to mi dzialaja wszystkie

#52 Mariusz eS.

Mariusz eS.
  • 22 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 12 marca 2008 - 10:48

iRadio tez jeszcze nie testowałem. Ale np. instalowałem pocket guitar i nie działa a w Pianio nie mam dźwięku :/ I nie wiem skąd wytrzasnąć np. Maps, email, stocks (chociaż to mi mało potrzebne).

#53 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 12 marca 2008 - 13:53

Radio nie działa. Jak uruchomimy go to wywala nas na początek. Ale głównie to nie mam problemów z programami, bo sobie instaluję FIX'y i wszystko działa.

#54 ludek

ludek
  • 8 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2008 - 15:36

Czesc, ZiPhone zadzialal na mojego Toucha bez problemow, wgralem kilka aplikacji i zaczely sie schody. Zniknela ikonka Z (link do strony ZiPhona) z pulpitu, GUI rebootuje sie co 5 sekund i nic nie widzi Toucha - wiec nie moge nawet odzyskac orginalnego softu... Jakies sugestie? Z gory dzieki. ____ Ok, jakos drgnelo, zobaczymy co z tym dalej... bleh :P

#55 whitetrash

whitetrash
  • 62 postów

Napisano 12 marca 2008 - 22:34

wejdz w ustawienia i zresetuj go calkowicie, jak masz ziphone to podlacz ipoda do kompa wlacz ziphona i tam masz dodatkowa opcje zeby wlaczyl dfu mode i wtedy restore powinienn zadzialac:)

#56 sanitariusz

sanitariusz
  • 524 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 14 marca 2008 - 00:27

mi nie dziala zadna metoda z ziphonem. Wciskanie szybkie tez nie daje rezultatu. Mam wersje 1.1.1 i jestem zadowolony. Duzo miejsca na soft itp. Kilka app nie dziala ale nie zraza mnie to. Jesli podacie mi jakis konkretny powod przejscia na wyzsze wersje to moze to zrobie :)

#57 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 14 marca 2008 - 09:40

hmm.. jak dobrze ci się siedzi na 1.1.1 to jedynie kiedy 2.0 wyjdzie, to zrób update. Ja jestem gadżeciarzem (dlatego w końcu mam iPod'a Touch :P) i lubię takie bajerki jak przemieszczanie ikon, a w Customize jest to nie wygodne. Webclips bardzo się przydają. A nawet jeżeli ten nieszczęsny Dock jest brzydki, to od czego jest SummerBoard?

#58 whitetrash

whitetrash
  • 62 postów

Napisano 15 marca 2008 - 00:11

tak jak kvczor powiedzial, podpisuje sie pod tym w 100%, teraz po wgraniu fixow iradio dziala inne programy odrazu dzialaly, i jest naprawde bardzo fajnie

#59 Mariusz eS.

Mariusz eS.
  • 22 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 15 marca 2008 - 07:54

Ja po kilku dniach zrezygnowałem z jb 1.1.4. Sporo appsów nie działa właściwie i mnie to denerwuje. Albo zrobię downgrade albo zostanę przy oryginalnym sofcie.

#60 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 15 marca 2008 - 15:03

Jesli podacie mi jakis konkretny powod przejscia na wyzsze wersje to moze to zrobie


przejdź na 1.1.2 poprzez oktopep i aktualizacje do 1.1.2 przez iTunes i jest to b.stabilny soft , chodzi płynniej niz 1.1.1 bo lekko podrkeca procka i magistrale takze aplikacje chodza ciut szybciej,
nie ma z nim żadnych problemów, polecam :)

pozdro

#61 nowy23

nowy23
  • 35 postów

Napisano 19 marca 2008 - 00:09

A powiedzcie mi czemu bo zrobieniu tego cuda nie mogę przesuwać ikonek. Mam zainstalowane BSD i Community. Jestem laikiem więc co mam teraz zrobić dalej po instalacji, żeby mieć maila, mapki i przesuwanie tych ikonek(zgodnej z opisem i bezproblemowej). edit: zainstalowałem ssh, ale ikonka nie pojawiła mi się w menu. Natomiast w unnistal jest. Ktoś coś poradzi na to

#62 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 marca 2008 - 00:46

Musisz doinstalować tą funkcję. Ona była w January Update i tak samo jak aplikacje typu: Kalendarz, Pogoda, etc. trzeba ją zainstalować (gdzieś tam była paczka dodająca tą funkcję - poszukaj).

#63 nowy23

nowy23
  • 35 postów

Napisano 19 marca 2008 - 12:13

Musisz doinstalować tą funkcję. Ona była w January Update i tak samo jak aplikacje typu: Kalendarz, Pogoda, etc. trzeba ją zainstalować (gdzieś tam była paczka dodająca tą funkcję - poszukaj).


No ok, ale co z tym ssh.
Aplikacje doinstalowałem i już mam.

Mam natomiast kolejny problem z youtube (zainstalowałem ten fix dla 1.1.4) i mimo to nadal mi się nie łączy z youtube. Przed instalacją tego fixa też mi się nie łączył.

metoda z tego tematu (http://www.myapple.p...ne-1-1-4-a.html) dot. narzędzi unlock nie działa


edit:
youtube zrobione.
Pozostaje tylko ta ikonka w menu z ssh


#64 lukaasz

lukaasz
  • 3 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 19 marca 2008 - 16:21

Mam jedno pytanie czy jeśli mam iPoda w wersji PL i zainstaluje programy z tego "Installera" np: google maps to będzie po polsku czy po angielsku?

#65 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 marca 2008 - 17:48

Aplikacje wchodzace w sklad January Update (w tym Maps) maja polskie wersje, natomiast nieoficjalne aplikacje (wszystkie inne) raczej nie.

#66 thomas31

thomas31
  • 22 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 29 marca 2008 - 23:32

Witam , Mam mały problem zrobiłem 1.1.4 jb ZiPhonem i nie wiem jak zainstalować Mail-a, Notes, Maps. Proszę o pomoc gdzie mam w instalerze tego szukać. Mam zainstalowany BSD Subsystem ver 2.1,Installer ver 3.0, Community Sources ver. 3.7, openSSH ver 4.6 -ale nie ma go na pulpice.

#67 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 marca 2008 - 11:29

Musisz zainstalowac paczke z aplikacjami do Twojej wersji softu - poszukaj w installerze (ale nie wsrod zainstalowanych :P ), jesli nie bedzie niczego takiego to na forum sa repozytoria zawierajace te aplikacje.

#68 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 11 kwietnia 2008 - 19:26

dla porzadku:
dyskusje z tego tematu prosze kontynuowac tutaj.

#69 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 21:21

Migrena dlaczego w temacie
http://www.myapple.p...owngradu-5.html
napisałeś, że mamy rozmawiać tutaj, a tutaj piszesz, że mamy pisać tam?

---- Dodano 11-04-2008 o godzinie 22:25 ----
@Goodboy25

iFix jest od poprawiania błędów.
Od robienia wolnego miejsca w pamięci systemowej iPoda jest BossTool.


iFix przerzuca aplikacje automatycznie(nie jestem pewny :P)

#70 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 kwietnia 2008 - 21:31

Przeczytaj dokładnie ;) Migrena pisze, że prosi o KONTYNUACJĘ tego tematu TUTAJ ;)

#71 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 11 kwietnia 2008 - 21:33

o kurcze.. coś ostatnio mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem.. Obiecuję, że się poprawię :P

#72 detal

detal
  • 9 postów
  • Skądsię biorą dzieci?

Napisano 11 kwietnia 2008 - 21:52

Jak do tej pory chyba nikt tego nie opisywał. Po każdym włączeniu wylatują mi białe literki. Po czym zostaje "Singleuser boot -- fsck not done Root device is mounted read-only If you to make modifications to files: /sbin/fsck -fly /sbin/mount -uw / If you wish to boot the system: exit Mies dzień godzina launchd[12]: can't exex/blin/sh for single user: No such file or directory." Nie wiem co zrobić, wyłączam i znowu potem to samo. Nic nie mogę zrobić, a komputer nie reaguje na iPod'a. Dość to pilne, bo jestem unieruchomiony.

#73 goodboy25

goodboy25
  • 4 354 postów
  • SkądWaWa

Napisano 12 kwietnia 2008 - 09:52

iFix przerzuca aplikacje automatycznie(nie jestem pewny :P)

Mi nic nie przerzucał, a wręcz przeciwnie po jego odpaleniu i naprawieniu błędów, które wykrył, ubyło mi w tajemniczy sposób dodatkowe 4mb z pamięci systemowej, co sobie sprawdziłem BossToolem :)

#74 kirkhammet

kirkhammet
  • 42 postów

Napisano 12 kwietnia 2008 - 11:15

Kurcze, z początku nie byłem pewien czy zrobić JB 1.1.3 no ale w końcu zrobiłem i... no nie wiem jak ludziom się nie udaje :P Sam JB zajął z 2,5 minuty... i to wszystko =) Zero błędów. Ipod Touch 8gb

#75 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 12 kwietnia 2008 - 13:05

Nie udawało się , ponieważ wcześniejsza wersja ZiPhone nie zawsze działała na modelach 16gb i 32gb . Tylko farciarzom się udawało( np. mi :D).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych