Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[TUTORIAL] iPod Touch 1.1.4 JB Ziphone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
122 odpowiedzi w tym temacie

#26 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 09 marca 2008 - 14:53

ooo!! To bardzo dobra informacjaa!! :D

#27 whitetrash

whitetrash
  • 62 postów

Napisano 09 marca 2008 - 15:27

a tak szczerze to (do osob ktore chca sobie zrobic jb 1.1.4 i do tych co zrobily) to po co wam to??podobno a byc stabilniejszy ale z tego co czytalem to u kogos sie zawiesza i nie wszystkie aplikacje działaja wiec poco? nowych aplikacji w installerze nie przybedzie wiec..

#28 krzemyk

krzemyk
  • 20 postów

Napisano 09 marca 2008 - 16:02

Jak zrobic tego restora? Prosze o pomoc bo nie znam sie na tym.

#29 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 marca 2008 - 16:38

Czas wiec nauczyc sie szukac - forum ma wyszukiwarke, uzywaj tez Google . Haslo: ipod touch restore albo ipod touch dfu mode.

#30 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 10 marca 2008 - 10:54

@whitetrash

Już wiele razy (nawet w tym temacie) mówiłem, że na razie nie warto mieć 1.1.4 . Chociaż u mnie działa bez problemów i nie mam z nim większych problemów, inni mówią, że jest niestabilny. Dlatego polecam 1.1.3 bo na nim działają wszystkie aplikacje, a do tego nie zawiesza się. Koniec, nie chce mi się już tego powtarzać już któryś raz z kolei.

#31 whitetrash

whitetrash
  • 62 postów

Napisano 10 marca 2008 - 12:13

spoko :)

#32 Mariusz eS.

Mariusz eS.
  • 22 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 10 marca 2008 - 12:46

Hmmmm.... Jedni piszą, że działa, inny, że nie. Ale co tam, warto spróbować, zawsze może zrobic restore i będzie śmigał jak nowy (przynajmniej powinien). Dam znać jak mi poszło :)

#33 whitetrash

whitetrash
  • 62 postów

Napisano 10 marca 2008 - 20:59

mam pytanie sprobowalem bo co mi szkodzi ale w polowie pojawia mi sie to bsd minor bla bla bla , nie moge zrobic restore bo itunes go nie widzi:( a jak robie reseta -> ten do wylaczania i home to wylacza sie poczym jak go wlacze powraca spowrotem do tych "latajacych literek" co mam zrobic ?? itunes go nie widzi!

---- Dodano 10-03-2008 o godzinie 21:05 ----
ok udalo mi sie to zrobic::), itunes go widzi i juz dalem odtworz , narazie sciaga oprogramowania zobaczymy ,grunt ze itunes go widzi

#34 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 10 marca 2008 - 21:43

Przecież dokłądnie stronę temu ktoś powiedział, że nie trzeba robić restore, w wystarczy "walić" w Jailbreak, aż do momentu kiedy nie będzie się pojawiał błąd "BSD..." Wtedy miałbyś już zJailbreakowanego iPod'a...

#35 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 11 marca 2008 - 13:00

Wtedy miałbyś już zJailbreakowanego iPod'a...


Prawdopodobnie ;) ciekawe czy to działa na wszystkich Touchach... musze sprawdzić, ale niedawno co robiłem restore i mam 1.1.3 jb i nie chce ruszać:P

pozdroo

#36 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 11 marca 2008 - 13:51

Koledzy skąd wziasc apps do softu 1.1.4 z iP ? Szukalem i nigdzie nie moge znalezc, jedyne co to springboard patch pod 1.1.4 ale apps nie :( ktos tu pisal ze na spazio znalazl a mi do source nie zaczytuje nic z 1.1.4

#37 Mariusz eS.

Mariusz eS.
  • 22 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 11 marca 2008 - 19:28

To samo pytanie co HardKnox. Skąd wytrzasnąć aplikacje i czy instalować bsd subsystem i bosstools i takie tam? Czyli generalnie co jeszcze należy zrobić po jailbreak'u 1.1.4.:?: Proszę o pomoc:!:

#38 kondi1986

kondi1986
  • 8 postów

Napisano 11 marca 2008 - 19:53

Tu macie ten motyw z aplikacjami pod 1.1.4 :) [URL="http://www.myapple.pl/iphone-tutoriale/60284-1-1-4-pelne-odblokowanie-ziphone-windows-mac-3.html"]http://www.myapple.pl/iphone-tutoriale/60284-1-1-4-pelne-odblokowanie-ziphone-windows-mac-3.html [/URL] U mnie śmiga aż miło.

#39 whitetrash

whitetrash
  • 62 postów

Napisano 11 marca 2008 - 20:00

Kvczor naciskalem jailbreak non stop robilem to przez 5 min i nic nie dalo nie reagowal

#40 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 11 marca 2008 - 20:31

Wiesz... to z non-stop klikaniem "jailbreak" to nie ja wymyśliłem, ale Kondi:

Wiele razy próbowałem zrobić Jailbreaka przez ZiPhone'a. (mam iToucha 16 GB) Ostatnio wszedłem na strone Zibriego. I pokazuje na krótkim filmiku jak obejsc blad wyswietlania tego całego BSD root: .... . Po prostu trzeba wciskać przycisk Jailbreak w ZiPhonie (najnowsza wersja) non stop aż do momentu aż sie uda. Nie wierzyłem w to zbytnio, ale zawsze trzeba spróbować. I co ... ? Udało się:) Mam teraz 1.1.4 zJailbreakowany. Na początku najlepiej zrobić restore do wersji 1.1.4.


Ja tego nie sprawdziłem. Skoro Tobie nie dziłała ZiPhone, no to looknij do do tematu iPhone, i odblokuj ich sposobem. Jeżeli nie zadziała, to spróbuj poszukać tutoriala do 1.1.3

#41 whitetrash

whitetrash
  • 62 postów

Napisano 11 marca 2008 - 20:35

Kvczor a co jak mam cos takiego , dae ziphone, bojawia mi sie to bsd bla bla bla, klikam jailbreak i nic nie dziala ale tam mi pisze zebym ssprawdzil czy itunes widzi ipoda, zrestartowalem ipoda i wlaczylem go w trybie awaryjnym i napisalo mi : wroking, please wait 45" poczym done installer app is installed on your ipod wlaczam go jescze raz i z porwotem mi sie pojawiaj te biale litery

---- Dodano 11-03-2008 o godzinie 21:01 ----
UDALO SIE!!!! po 3 razach i wielu stresach!! dal ludzi co maja z tym problem i byc moze to jest rozwiazaniem problemu z e nie u wszystich dziala, ja np mam 16hb 1 generacji i mi dziala wiec tak: robicie jak w tutorialu ale jak klikacie jailbreak i nic wam nie dziala to go wlaczcie w trybie awaryjnym, poczym niech itunes go zobaczy(ipoda, win scp wylaczony) dajcie rstore(odtworz) w tym momencie mi sie nozwu pojawily te biale literki ale juz nie pojawilo mi sie bsd bla bla bla odtwarzanie w itunsie nagle sie skonczylo zn nie dokonczylo i mi sie ipod zrestartowal i mam jb 1.1.4 :)))
ps wazna informacja bycmoze : robilem to na zipphonie 2.4 a nie 2.5! sprobojcie sami i dajcie znac czy udalo wam sie tym samym sposobem co mi

#42 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 11 marca 2008 - 21:39

Ja też mam 16G i robilem 2.5c tylko jedynym sposobem było klikanie caly czas w jailbreak do momentu az biale literki skonczyly sie wyswietlac i ipod sie zaczal ponownie wlaczac to szybko wylaczylem jailbreak i jest 1.1.4 pokazal sie instaler, ale walcze 2 dzien i nie moge zadnych aplikacji z iphone wgrac, ani tych co sa w paczkach do 1.1.4 (Google Maps itd) ani zadne w repo softy typu pelny pakiet 1.1.4 z aplikacjami iphone nie dzialaja :( Nie chce sie poddawac wiec jezeli ktos wie jak do taczki po takim zabiegu dograc te podstawowe aplikacje to prosze o info, z gory thnx

#43 whitetrash

whitetrash
  • 62 postów

Napisano 11 marca 2008 - 22:13

1.comunity sources musisz zainstalowac, poczekac chwile az sie pojawi update ich 2. bsd sub system instalnac:) mialem to samo nie mart sie:)dzial wszysto ok

#44 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 11 marca 2008 - 22:17

Jak dodawać programy do iPoda Touch? - Przejdź do etapu 5. (tylko to jest niby 1.1.3 ale na 1.1.4 powinno też chodzić ale głowy nie daje.. wiec próbuj.. ja na twoim miejscu wrócił bym do 1.1.3, mam i chwale wszystko chodzi jak na 1.1.2jb od którego bałem się tak odejść :) )

A tu masz repo do aplikacji od iPhone'a dla 1.1.4 jak byś jednak chciał zostać : iSpazio.net (1.1.4 iPod Full Features) i polecam ci jeszcze Fixa zeby ci działały aplikacje tak jak na 1.1.3 (ponoć chodzi) te samo repo co wyżej
,fix sie zwie : 1.1.4 Comatibility Patch

pozdrawiam

#45 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 11 marca 2008 - 22:20

yepp wkurzyłem się i wróciłem do 1.1.2 ech puściłem fixa z iSpazio i poszło jak ta lala, teraz jest 1.1.4 i wszystko czego chciałem od taczki =) Dzięki chłopaki za pomoc (Swoją drogą jak sie człowiek troche pogimnastykuje poznym wieczorem to sie lepiej mysli i jakos tak logiczniej :) nie wiem co mnie podkusiło na upgrade do 1.1.4)

#46 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 11 marca 2008 - 23:43

hehe, Ja 1.1.4 zrobiłem z zaciekawienia i z lenistwa (bo nie chciało mi się robić downgrado do 1.1.3) I nie żałuję. Tylko iRadio nie działa :(

#47 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 12 marca 2008 - 00:35

Chyba przedobrzylem, chwile dzialalo wifi teraz resetowanie ustawien sieciowych nawet nie pomaga, nie moze przypisac adresu dhcp ani ustawien recznych nie zapamietuje, mial ktos takie schizy po bawieniu sie z jailbreak ?

#48 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 12 marca 2008 - 00:46

yyy..nie.. dziwne - spróbuj reset ustawien wszystkich , masz w ogólnych bodajże :)

#49 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 12 marca 2008 - 01:05

syndrom thnx nie pomoglo, ale dalo mi do myslenia skoro to nie pomoglo to cos musialo sie z routerem stać, na szczescie mam bramke voip z wifi wiec sparowalem i tam dziala necik, jutro pogrzebie w ustawieniach, wazne ze mam wszystko co chcialem mail, maps, stocks etc =)

#50 Mariusz eS.

Mariusz eS.
  • 22 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 12 marca 2008 - 07:45

Zrobiłem Jailbreak 1.1.4 i nie jestem strasznie zawiedziony:-) Sporo aplikacji działa aczkolwiek nie wszystkie ale nie przeszkadza mi to szczególnie, bo te które chiałem są.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych