Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iphone 12 i urządzenie do dezynfekcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anna Żuczek

Anna Żuczek
  • 3 postów

Napisano 18 lutego 2021 - 14:34

Hej! Wcześniej dodałam na złym dziale, ale mam nadzieję, że teraz będzie git!
Planuje kupić jakieś urządzenie do dezynfekcji telefonu (myślałam o phone soap czy czymś podobnym), ale boję się, że iphone 12 max pro się tam nie zmieści haha ma ktoś taką kombinacje i powie mi jak to wygląda i jaki ewentualnie odkażacz kupić żeby się zmieści?

#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 613 postów
  • Płeć:

Napisano 18 lutego 2021 - 14:39

Nie wystarczy użyć tego samego „urządzenia”, którego używasz do dezynfekcji rąk? Czyli butelki z płynem i jakiejś szmatki?

Ps. Obstawiam, ze ten wątek tez wyląduje w koszu, bo to raczej pytanie o akcesoria, ale na szczęście nie ja o rym decyduję.

Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 18 lutego 2021 - 14:42


#3 Anna Żuczek

Anna Żuczek
  • 3 postów

Napisano 18 lutego 2021 - 14:55

Nie wystarczy użyć tego samego „urządzenia”, którego używasz do dezynfekcji rąk? Czyli butelki z płynem i jakiejś szmatki?

Ps. Obstawiam, ze ten wątek tez wyląduje w koszu, bo to raczej pytanie o akcesoria, ale na szczęście nie ja o rym decyduję.

Chcę sobie kupić coś co nie ma możliwości zniszczyć mojego telefonu, wolę zainwestować kilka złotych więcej i nie mieć problemów, a znam dużo osób, które popsuły sobie telefony przez zwykłe płyny 



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 774 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 lutego 2021 - 15:05

Ps. Obstawiam, ze ten wątek tez wyląduje w koszu, bo to raczej pytanie o akcesoria, ale na szczęście nie ja o rym decyduję.

 

No powinien. Zapoznanie się ze strukturą działów przed postowaniem jest chyba za trudne. No nic, przeniosę.

 

OP: i nie kombinuj już z fontem - to też poprawiłem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 613 postów
  • Płeć:

Napisano 18 lutego 2021 - 15:25

Chcę sobie kupić coś co nie ma możliwości zniszczyć mojego telefonu, wolę zainwestować kilka złotych więcej i nie mieć problemów, a znam dużo osób, które popsuły sobie telefony przez zwykłe płyny 

Popsuły przecierając wilgotną ściereczką? I to w dodatku wiele takich osób? Hmm, no nic, wygląda na to, że internet jest w stanie wykreować absolutnie każdą potrzebę. Co i rusz mi się wyświetlają reklamy różnych takich wynalazków. Gdybym je wszystkie kupował, to już dawno bym umarł. Nie od wirusa, a z głodu. Ale ok, może ktoś Ci jednak doradzi.



#6 marioo11

marioo11
  • 66 postów

Napisano 18 lutego 2021 - 19:37

Z tym przecieraniem byle czym coś musi być na rzeczy. Ze dwa lata temu miałem taki zwyczaj przy okazji sprzątania przecierać telefon (iphone 8) szmatka zamoczona w wodzie z dodatkiem płynu typu ajax. Chodziło o odciski palców, brud itp. Telefon był czysty ale po jakimś czasie zauważyłem po przetarciu pod światło w dwóch miejscach taki jakby inny ślad zostały na mokrym, jakby jakaś warstwa (strzelam oleofobowa) schodziła. Dziwnie to wygladało i na pewno nie był to brud. Zwyczaj już dawno przeminął a teraz do przecierania używam 0,5 płynu do LCD, TV itp. ponoć ma być bezpieczny dla ekranów i jest ok. 



#7 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 18 lutego 2021 - 20:21

Ja mam takie coś: https://www.x-kom.pl...indukcyjna.html

#8 Molibo

Molibo
  • 28 postów

Napisano 19 lipca 2021 - 16:12

Można się podpiąć?

 

Można, jeśli jest na temat. To nie było, więc usunąłem. / ftpd






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych