Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Avira Security za darmo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 jou300

jou300
  • 10 postów

Napisano 03 lutego 2021 - 14:55

Witam w App store jest Avira Security - jest to szyfrowany VPN. Co ciekawe jest za darmo.

Na stronie producenta jest napisane, że darmowa wersja vpn ma limit 500mb żeby było śmiesznie

to na stronie producenta Avira security to antyvirus.

Zainstalowałem Avira Security z app store. Okazuje się , że to jest tylko VPN ma jeszcze opcje czyszczenia ram systemu operacyjnego.

Jest bez limitu. O co tu chodzi?


Użytkownik jou300 edytował ten post 03 lutego 2021 - 14:55


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 lutego 2021 - 15:17

Zapewne o to, żeby wykraść Twoje dane.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 jou300

jou300
  • 10 postów

Napisano 03 lutego 2021 - 15:24

Zapewne o to, żeby wykraść Twoje dane.

Raczej Avira bym o to nie posądzał. Jest za bardzo ceniona, zapewne już był by o tym artykuł.



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 lutego 2021 - 15:30

Mówisz? No, może. Ja nigdy o niej nie słyszałem, ale widać mamy innych kolegów.

Zresztą, skoro jest 'bardzo ceniona', to na pewno wyjaśnienie znajdziesz na nich cenionej, profesjonalnej stronie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 jou300

jou300
  • 10 postów

Napisano 03 lutego 2021 - 18:16

Mówisz? No, może. Ja nigdy o niej nie słyszałem, ale widać mamy innych kolegów.

Zresztą, skoro jest 'bardzo ceniona', to na pewno wyjaśnienie znajdziesz na nich cenionej, profesjonalnej stronie.

Tak w skrócie Avira jest to Niemiecka firma , która od wielu lat zabezpiecza Windowsa Antywirusem. Jest bardzo popularna tak jak Avast czy Kaspersky.

A wątek jest w ogóle o czymś innym. Dlaczego Avira Security w app store to VPN a na dodatek jest za darmo bez limitu, jak w Android czy Windows jest to opcja płatna.



#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 lutego 2021 - 21:49

Nie umiem się zgodzić, że Avira Security to VPN. Rozwiązanie VPN nazywa się (tak samo w App Store) jak i na stronie producenta Phantom VPN i jest całkiem innym produktem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 04 lutego 2021 - 00:56

Podobnie jak ftpd, zerknąłem na opis w App Store i wynika z niego, że ma to być kompleksowe rozwiązanie, którego jednym z kilku elementów jest też VPN i jakaś tam „optymalizacja pamięci” etc., etc.

@OP: Może po prostu te dwie fukcje, które opsujesz są jedynymi, których funkcjonalność jeszcze pozostała w aplikacji, a reszta opcji już nie działa, ponieważ ostatnia aktualizacja była rok temu, a sami twórcy, zgodnie zresztą – nota bene – z powyższym stwierdzeniem :-):

 

[…]  na pewno wyjaśnienie znajdziesz na nich cenionej, profesjonalnej stronie.

 

podają taką informację:

https://support.avir...n-the-App-Store


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych