Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Air M1 - nie działa przeniesienie danych z Time Machine na Air M1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pino22

pino22
  • 359 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 27 stycznia 2021 - 21:06

Witam wszystkim,

 

Dostałem po miesiącu oczekiwań MacBook Air z M1 (8GB , 512GB). Jest super ale....

 

Załączyłem...ruszył cały proces pierwszego uruchomienia. Posiadał system Big Sur 11.1

Chciałem przenieść (poprzez asystenta migracji) całość z Time Machine z MacBook Pro.  Ale wyskakiwał błąd. Zorientowałem się, że przecież mam na MacBook Pro Big Sur 11.2  a na nowym Air 11.1

Więc na MacBook Air wgrałem Beta testera, potem wersję 11.2 . Z Time Machine wgrało mi się ok 100GB z 240GB . Nie poszły zdjęcia 40GB, część dokumentów ok 45GB i trochę innych rzeczy.

 

Czy może ktoś mi pomóc jak skutecznie przenieść Całość przez dysk ssd z Time Machine?? Nigdy nie miałem problemu w migracji ze starego na nowy sprzęt.

Proszę o pomoc....


Użytkownik pino22 edytował ten post 27 stycznia 2021 - 21:08

 MacBook Pro 14,2"  M1 Pro, 512 GB/16GB Silver  iPhone 13 Pro 128GB Gold


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 stycznia 2021 - 23:31

1) 'wyskoczył błąd' to jest tak żadna informacja, że bardziej ogólnikowo się chyba nie da.

2) od zawsze stosujemy tu zasadę 'masz betę, sam się na nią zdecydowałeś, to się teraz sam męcz'.

Także no - wróć jak wyjdzie 11.2 oficjalne i będziesz miał spójną, nie-beta, wersję na obu komputerach.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych