Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie działające hasło MacBook Pro 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anitaskala

Anitaskala
  • 2 postów

Napisano 27 stycznia 2021 - 00:59

Hej, mam macbooka pro z 2015 roku, właśnie robiłam rozliczenia w Numbers i klawiatura zaczęła się dziwnie zachowywać. Każde kliknięcie „Enter” powodowało otwarcie wyszukiwarki Google z wpisanym hasłem. W momencie kiedy chciałam wymusić zamknięcie nie działające aplikacji (Fn+Cmd+Esc) zamiast managera zadań wyrzucało mi każdą włączoną aplikacje aż w końcu wylogowało mnie z profilu. Na chwile obecną od dwóch godzin próbuje zalogować się na konto. Przejrzałam forum i były informacje o ewentualnej zmianie klawiatury, jednak w prawym głównym rogu pokazuje mi (polski pro) i niezależnie od zmiany hasła nie jestem wstanie się zalogować do żadnego z profili. Nie posiadam żadnej klawiatury którą mogłabym podłączyć do macbooka a kombinacje nowych haseł brzmiały tak: 1234 / 0000 / qwert

Chciałam włączyć klawiaturę ekranową ale nie potrafię znaleźć skrótu który by mi ją uruchomił w panelu logowania. Dodatkowo, wydaje mi się, że touchpad ma opóźnioną reakcje. Nie wiem jaki system jest aktualnie zainstalowany, od dłuższego czasu nie robiłem aktualizacji a wczoraj przy upomnieniu się zaznaczyłam przypomnij jutro. Ratujcie!

#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 27 stycznia 2021 - 12:57

Jak nie masz, to kup jakąkolwiek, najtańszą klawiaturę USB, to koszt ze 20-30 zł i sprawdź, czy pomoże. Wygląda na uszkodzenie klawiatury.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 27 stycznia 2021 - 12:58


#3 maxwawa

maxwawa
  • 305 postów

Napisano 27 stycznia 2021 - 14:25

Chciałam włączyć klawiaturę ekranową ale nie potrafię znaleźć skrótu który by mi ją uruchomił w panelu logowania. 

Wystarczy uruchomić Preferencje systemowe, a następnie przejść do elementu „Klawiatura”. Tam w zakładce „Klawiatura” zaznacz opcję: Pokazuj podgląd klawiatury i znaków na pasku menu. Teraz wystarczy przejść do nowego elementu w pasku menu, a następnie zaznaczyć opcję: Pokaż okno „Podgląd klawiatury”. Uruchomi ona okno z klawiaturą ekranową.


iPhone Pro  iPad Pro  MacBook Pro  AirPods Pro   iWatch


#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 27 stycznia 2021 - 14:36

Wystarczy uruchomić Preferencje systemowe, a następnie przejść do elementu „Klawiatura”. Tam w zakładce „Klawiatura” zaznacz opcję: Pokazuj podgląd klawiatury i znaków na pasku menu. Teraz wystarczy przejść do nowego elementu w pasku menu, a następnie zaznaczyć opcję: Pokaż okno „Podgląd klawiatury”. Uruchomi ona okno z klawiaturą ekranową.

Przed zalogowaniem się do systemu?!



#5 Anitaskala

Anitaskala
  • 2 postów

Napisano 30 stycznia 2021 - 01:36

Udało mi się zalogować ale tylko w trybie bezpieczeństwa który włączał się samoczynnie. Na tym trybie MacBook zaktualizował system resetując komputer i teraz nie mogę się już w ogóle zalogować... po wpisaniu hasła ładuje się system i po chwili wyrzuca mnie do panelu logowania. Po kilku próbach zalogowania wyskakuje błąd i komputer samoczynnie się resetuje. Nie potrafię włączyć trybu awaryjnego Macie Panowie jakieś pomysły?

#6 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 614 postów
  • Płeć:

Napisano 30 stycznia 2021 - 09:44

Podłączyłaś tę zewnętrzną klawiaturę?

Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 30 stycznia 2021 - 09:44





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych