Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaki odtwarzać własne pliki mp3?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 23 stycznia 2021 - 13:17

WItam. Wgrałem własne pliki mp3 do aplikacji Pliki, ale nie mogę ich dodać do apki Muzyka, żeby odtwarzać. Stąd moje pytanie, czy da się dodać  pliki mp3do customowej apki czy trzeba jakiś inny program,odtwarzacz? iOS 14, iPad air4



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 stycznia 2021 - 13:51

Dodaj je do iTunes/Music.app na komputerze i zsynchronizuj.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 23 stycznia 2021 - 20:21

Właśnie chce bez użycia kompa



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 stycznia 2021 - 21:07

No to się nie da, bo iOS to nie Android, w którym wszystkie aplikacje współdzielą storage.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 24 stycznia 2021 - 12:07

Znalazłem taki sposób : ściągnąłem apke Evermusic i można do niej wgrać pliki mp3. A potem kasuję je z Plików, żeby nie dublować. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych