Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook sam się wyłączył


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lukma

Lukma
  • 8 postów

Napisano 20 stycznia 2021 - 13:00

Witam, pojawił się problem z moim MacBook PRO 13 2010.Podczas normalnego użytkowania komputer sam się wyłączył i uruchomił ponownie z komunikatem błędu komputer został uruchomiony ponownie z powodu problemu.Zrobiłem zrzut ekranu z dokładnym opisem tego błędu.

Co mogę zrobić, co może być nie tak?

Załączone pliki



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 stycznia 2021 - 13:10

Szkoda, że niepełne.
Szkoda, że nie przekleiłeś na jakiś pastebin, żeby można było wygodnie czytać. Nie, screenshoty tekstu nie są wygodne.

 

Generalnie jeśli to kernel panic, to nic nie rób - jeśli to jednorazowe. Jak się zacznie powtarzać, można szukać jakichś problemów, ale jednorazowy to nic.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Lukma

Lukma
  • 8 postów

Napisano 20 stycznia 2021 - 13:22

Przepraszam za załączenie screenshota. Robiłem to na szybko, a nie dało mi się skopiować żeby wkleić to do notatnika, a w innej metodzie nie wiedziałem jak zrobić.

Powiem tak problemu za często się nie pojawia, dzisiaj pojawił się drugi raz.Pierwszy raz pare dni temu jak rozładowała się bateria i dzisiaj drugi raz podczas korzystania z przeglądarki safari i jednocześnie był uruchomiony Messenger. Aktualizacje wszystkie są zrobione i Mac jest aktualny.

Najwyżej jeszcze będę obserwował i jak zacznie znowu się pojawiać problem to napisz jeszcze raz i załącza zrzut ekranu nie w formie screenshot.



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 stycznia 2021 - 14:18

Nie no, jak 'dzisiaj drugi raz', to już warto się przyjrzeć.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych