Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple TV 4 - aplikacja play now I hbogo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 grregg

grregg
  • 4 postów

Napisano 10 stycznia 2021 - 19:08

Zastanawiam się nad zakupem Apple TV 4, ale nie mogę się doszukać informacji czy spełni moje wymagania...

Oglądam: Netflixa, HboGo, czasami YouTube i czasami jakieś zdjęcia z AirPlay oraz słucham muzyki głównie Spotyfi.

 

Obecnie mam podłączone (nie mam smart tv tylko projektor)

- Apple TV 3 - do Netflix i YouTube oraz airplay głównie do zdjęć, Spotyfi lub klonowania obrazu z telefonu lub macboka 

- Alexa Fire stick - HBOGo i dzieci do Netflix bo wybieranie głosowe działa bardzo dobrze

- Teraz potrzebuję jeszcze jeden odtwarzacz do PlayNow ;) 

Strumieniowanie PlayNow z telefonu przez AirPlay do Apple TV 3 nie jest zbyt stabilne i wygodne, także 

 

Chciałbym to wszystko jakoś uprościć do jednego urządzenia. 

 

Czytałem, że Apple TV 4 ma aplikację HboGo? Czy to działa normalnie na polskim rynku? Bo wersja na firestick Amazon czasami robi jakieś dziwne problemy z napisami, a na aplikacji mobilnej nie ma takich kwiatków. 

Czy jest jakiś sposób aby uruchomić PlayNow na ATV 4?

 

Z góry dzięki za pomoc.



#2 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 634 postów
  • Płeć:

Napisano 11 stycznia 2021 - 14:25

HBO Go - jest aplikacja i działa normalnie.
PlayNow - nie znam, nie podpowiem, ale jeśli jakiejś aplikacji nie ma na aTV, to jej nie ma i już. Nie da się jej uruchomić "dookoła". Można co najwyżej puścić z telefonu po AirPlay, co działa całkiem dobrze, o ile aplikacja tego nie blokuje. Wspomniane przez Ciebie problemy ze stabilnością mogą być spowodowane jakością połączenia WiFi. U mnie to działa dosyć stabilnie, przy czym aTV mam podłączone do routera kablem.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 11 stycznia 2021 - 15:19


#3 CryKillerPL

CryKillerPL
  • 116 postów

Napisano 14 stycznia 2021 - 15:23

PlayNOW jest dostępne tylko w AndroidTV i obsługuje Chromecast.


iPhone 14 Pro Max 128GB




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych