Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Internet Recovery nie działa MacBook Pro 2015 Catalina! Błąd -2002F przy próbie ponownej aktywacji systemu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MatiTcz

MatiTcz
  • 2 postów

Napisano 30 grudnia 2020 - 16:51

Cześć!
Wziąłem się za „format” mojego MacBooka Pro 2015. Zainstalowany był system macOS Catalina. Wszystko przebiegało całkiem sprawnie do momentu błędu (nie można utworzyć woluminu przedrozruchowego) w 2 minucie instalowania systemu na nowo. Przeczytałem, że trzeba zmienić system plików i próbowałem to zrobić, jednak ponownie w ok. 2 minucie wyskakiwał ten błąd. Brnąłem w to bagno dalej, aż pojawił się folder z wykrzyknikiem, a później przy zastosowaniu kombinacji cmd+alt+R globus z wyborem sieci wifi. Po wybraniu mojej sieci wi-fi (próbowałem tez z hotspotem) nie pokazał się pasek postępu instalacji, ale jednak jakby się coś instalowało, po kilkudziesięciu minutach pojawił się globus z wykrzyknikiem i błędem -2002F. Podjąłem kilka prób i dalej to samo.
Proszę o pomoc/radę w tym temacie.
Pozdrawiam Mateusz

#2 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 30 grudnia 2020 - 21:28

Jak możesz sprobuj zmienić w routerze dns na google 8.8.8.8 lub inny otwarty to może się połączy lub podejdź do kolegi, który ma internet od innego dostawcy niż Ty.


Fallout ...war, war never changes...

#3 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 31 grudnia 2020 - 08:29

Sprawdź też, proszę, czy nie masz włączonego Activation Lock od Find My. Jeżeli tak, usuń urządzenie w jakikolwiek z dostępnych sposobów i spróbuj ponownie internet recovery (⌘+⌥+R, bez Shifta).


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych