Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Błąd kamery, niewidoczna dla admina, widoczna dla gościa - iMac27' retina 4k 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mondeo

mondeo
  • 291 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 grudnia 2020 - 11:52

Witam

Do 3 razy sztuka

Wielka prośba do Szanownych Adminów o nie wyrzucanie postu po raz 3 do kosza - za każdym razem nie ten dział...

Tym razem po sugestii umieszczam w Systemach operacyjnych

 

Nie działa mi kamerka /w google meet, Photo Booth, face time, etc - mam komunikat: nie wykryto kamery lub odłączona

Naturalnie zrobiłem wszystko co sugerują: reset SMC, restart

Co ciekawe, utworzyłem nowe konto gościa i kamerka normalnie działa!

I tu liczę na Wasze wsparcie abym nie musiał wymieniać dobrej kamerki na dobrą  :)

Z góry WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!

 



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 grudnia 2020 - 12:23

Wielka prośba do Szanownych Adminów o nie wyrzucanie postu po raz 3 do kosza - za każdym razem nie ten dział...

Cóż - to może zapoznaj się ze strukturą działów, regulaminem i ogłoszeniami ZANIM napiszesz posta, a nie potem zdziwienie, że wyleciał.
Teraz jest dobrze. Prawie - 'WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!' boli w oczy i jest błędem ortograficznym, ale niech już zostanie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 mondeo

mondeo
  • 291 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 15 grudnia 2020 - 12:32

Ufff:)

Wielkie dzięki w mojej formie to taka emfaza :)


Użytkownik mondeo edytował ten post 15 grudnia 2020 - 13:07


#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 grudnia 2020 - 12:34

Brak spacji przed :) to kolejny błąd. Tracę cierpliwość, a przecież https://myapple.pl/f...ie-z-zasadami-jęz-polskiego/. Przestań już komentować decyzje moderacji (do tego jest stosowny dział - ale skąd masz to wiedzieć, skoro nie chcesz zaszczycić nas przeczytaniem regulaminu i ogłoszeń).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 18 grudnia 2020 - 20:07

@OP:

Używasz jakiegoś zupełnie niekoniecznego antywirusa?

Bo to on(o) może być jedną z możliwych przyczyn.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych