Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wymiana dysku, iMac 5K Late 2015 (Kraków)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 01 grudnia 2020 - 17:54

Mam iMaca 27" (Retina 5K) Late 2015 z dyskiem Fusion (1TB HDD + 24GB SSD). Chciałbym wywalić ten dysk HDD i w jego miejsce wstawić SSD (SanDisk Ultra 3D, 2TB).

 
W iMacach z szybą na magnesy (do Mid 2011) sam grzebię, ale w tym matryca jest przyklejona, więc szukam serwisu w Krakowie, który coś takiego zrobi. I nic nie popsuje ;)
 
Ile coś takiego może kosztować? W sensie sama wymiana, bo dysk mam. No i to jest ten łatwiej dostępny dysk SATA, nie PCIe pod płytą.
 
Może ktoś korzystał z usług jakiegoś serwisu w Krakowie i może polecić do takiej wymiany?

PYM Player 8.1.1 — działa od Cataliny po Sonomę

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, twardy łącznik, jabłko  i symbol bitcoina ₿

VR, AR, XR – wszystko, co potrzebujecie wiedzieć, i czego nie potrzebujecie też.

> [ pym.uce.pl ]


#2 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 02 grudnia 2020 - 01:35

Uderzyłbym do dawnego forumowicza: https://macsupport.pl/mac/ – z nieautoryzowanych, oczywiście. Autoryzowani to nawet nie wiem w sumie, czy robią, ale jeśli, to https://myapple.pl/f...6982-serwis.me/ – może warto się skontaktować?


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#3 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 02 grudnia 2020 - 07:07

Mogę polecić wymianę dysku w naszym serwisie. Koszt to 250 złotych brutto. Wymiana dysku wraz z instalacją systemu.


  • Gregory lubi to

1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych