Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

drenowanie baterii w iphone 11 pro podczas korzystania z danych komórkowych (ios 14.2)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojteksz1994

wojteksz1994
  • 5 postów

Napisano 21 listopada 2020 - 12:15

Cześć !

 

Słuchajcie...

 

Mam dziwny problem z baterią w iphone 11 pro. Po aktualizacji do systemu ios 14 i wyżej, kiedy używam iphone z transmisją danych komórkowych bateria bardzo szybko drenuje. Jest to na tyle dziwne, że podczas korzystania z sieci wifi wszystko jest okej.  Natomiast kiedy używam danych komórkowych to bateria leci w oczach. 

 

Resety, przywracanie do ustawień fabrycznych - nic nie pomogło. W zużyciu baterii nie widać żadnych niepokojących procesów, które mogłyby drenować baterię.

 

Mało tego, pokusiłem się o oddanie telefonu na gwarancję w celu sprawdzenia  - wszystko fajnie, dostałem nowy egzemplarz.

 

Myślałem, że będzie po sprawie, a jednak pomimo otrzymania nowego telefonu problem występuje nadal.

 

Operator nju mobile.

 

Jakieś pomysły?

 

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc   :)



#2 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 21 listopada 2020 - 12:16

Co to znaczy bardzo szybko? Zawsze zużycie energii po sieci komórkowej jest większe niz wifi.
  • MasterM lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 wojteksz1994

wojteksz1994
  • 5 postów

Napisano 21 listopada 2020 - 12:19

Po włączeniu danych komórkowych bateria wytrzymuje jakieś 3h SoT ( przed update było to znacznie znacznie dłużej). Procenty uciekają w mgnienu oka.



#4 gego_p

gego_p
  • 8 postów

Napisano 25 listopada 2020 - 16:49

Taki urok tego sprzętu. U mnie w 11 pro taka sama historia, procenty lecą a do tego cały gorący. Też oddałem na gwarancję , dostałem nowy i dalej bez zmian. Mnie denerwuje to, że niekomfortowo się go obsługuje przy takich temperaturach obudowy. Dodam że przy wifi jest ok.



#5 wojteksz1994

wojteksz1994
  • 5 postów

Napisano 25 listopada 2020 - 16:53

Taki urok tego sprzętu. U mnie w 11 pro taka sama historia, procenty lecą a do tego cały gorący. Też oddałem na gwarancję , dostałem nowy i dalej bez zmian. Mnie denerwuje to, że niekomfortowo się go obsługuje przy takich temperaturach obudowy. Dodam że przy wifi jest ok.

ech... od początku myślałem, że to wina nowego IOS'a i moja teoria się sprawdza..






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych