Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch SE 40mm - praca na baterii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 stoli_pl

stoli_pl
  • 5 postów

Napisano 20 listopada 2020 - 08:31

Cześć, od paru dni jestem posiadaczem swojego pierwszego AW, mianowicie wersji 40mm z GPS. Posiadam na nim już wersje systemu 7.1. Pytanie moje - ile wytrzymują te zegarki na jednym ładowaniu? Zegarek odłączam od ładowania około 18 i po nocnej zmianie jak wracam około godziny 6 rano, mam około 30% baterii. To normalne w tym modelu czy nie? Mam wyłączone opcje włączania ekranu przy ruchu ręka, wifi też wyłączone a także haptyke. Jasność mam minimalną. Ogólnie z zegarka rzadko korzystam, dostaje w tym czasie max 30 powiadomień. Mam także włączony pomiar tętna. Hard reset z poziomu telefonu zrobiłem już zegarkowi.
Tak wygląda stan baterii od czasu naładowania do godziny zrobienia zrzutu.
Naładowany w 100% (18:58), o godzinie 6:34 miałem 36% baterii.

Użytkownik stoli_pl edytował ten post 20 listopada 2020 - 08:20


#2 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 20 listopada 2020 - 08:36

Ja na AW5 mam dużo lepsze rezultaty. Nawet przy włączonym AOD.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#3 stoli_pl

stoli_pl
  • 5 postów

Napisano 20 listopada 2020 - 08:56

Dlatego napisałem tutaj zapytać jak to w końcu jest z tą baterią.

#4 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 20 listopada 2020 - 10:27

Mam SE 44 Cellural. Rano 100%, o 19 miałem 10%, ale w tym dniu zapomniałem telefonu do pracy, więc dyktowałem smsy z zegarka, dzwoniłem i sprawdzałem mejla. Moim zdaniem dobry czas.


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#5 krzyzakov

krzyzakov
  • 11 postów

Napisano 15 grudnia 2020 - 10:49

Cześć, od paru dni jestem posiadaczem swojego pierwszego AW, mianowicie wersji 40mm z GPS. Posiadam na nim już wersje systemu 7.1. Pytanie moje - ile wytrzymują te zegarki na jednym ładowaniu? Zegarek odłączam od ładowania około 18 i po nocnej zmianie jak wracam około godziny 6 rano, mam około 30% baterii. To normalne w tym modelu czy nie? Mam wyłączone opcje włączania ekranu przy ruchu ręka, wifi też wyłączone a także haptyke. Jasność mam minimalną. Ogólnie z zegarka rzadko korzystam, dostaje w tym czasie max 30 powiadomień. Mam także włączony pomiar tętna. Hard reset z poziomu telefonu zrobiłem już zegarkowi.
Tak wygląda stan baterii od czasu naładowania do godziny zrobienia zrzutu.
Naładowany w 100% (18:58), o godzinie 6:34 miałem 36% baterii.

 

Ja mam 44. Zdejmuje z ładowarki o 8, o 23 mam 50% baterii.


Ja mam 44. Zdejmuje z ładowarki o 8, o 23 mam 50% baterii.

Wszystkie funkcje włączone



#6 Marcinkosfb

Marcinkosfb
  • 20 postów

Napisano 06 maja 2021 - 13:39

Powiem tak, posiadam SE 40 mm od jakiegoś czasu i mam dużo lepsze wyniki. Używam zegarka cały dzień, połączenia wiadomości, średnia jasność, godzinny trening, w nocy monitorowanie snu. Rano jak wstaje mam około 45-60% baterii. Podczas porannych czynności doładowuje go pod 100% często mniej 95-100% i tak codziennie. Posiadam wersje z GPS nie korzystam z wi-fi. Po za tym wszystko z telefonu przekierowanie na zegarek. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych