Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mission Control - pojedyncze kliknięcie potrzebne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomasz Dynarski

Tomasz Dynarski
  • 42 postów

Napisano 19 listopada 2020 - 14:08

Cześć;

Mam otwartych kilka aplikacji równolegle, cześć jako pełne okna część nie. Do tego dwa monitory.

Poruszając się między biurkami oraz między aplikacjami muszę najpierw kliknąć w wybraną aplikację a następnie drugi raz by kliknięcie w aplikacji dało efekt.

NP> mam na jednym monitorze otwartego klienta pocztowego a na drugim przeglądarkę.

Pracując w przeglądarce chcę szybko kliknąć konkretny email w programie pocztowym niestety pierwsze kliknięcie wykonuje tylko przełączenie aktywności okna bez dokonania tego wyboru.

 

Czy da się to zmienić by jednym kliknięciem to nastąpiło?



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2020 - 16:00

Nie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Tomasz Dynarski

Tomasz Dynarski
  • 42 postów

Napisano 19 listopada 2020 - 16:48

no to może chociaż da się włączyć przewijanie biurek dookoła bo teraz mogę tylko iść w lewo lub prawo do ostatniego z nich



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2020 - 17:19

Nie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 Tomasz Dynarski

Tomasz Dynarski
  • 42 postów

Napisano 19 listopada 2020 - 19:49

Nie.

FTPD - nie zaskoczyłeś mnie  :D



#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2020 - 21:29

Powtórzę: jakbym chciał, żeby pisać mojego nicka 'FTPD', pisałbym go 'FTPD'. A jednak piszę 'ftpd' i prosiłbym, żeby to uszanować.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych