Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kiedy zostanie naprawiony moduł subskrypcji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 18 listopada 2020 - 02:29

W mailach z powiadomieniem o nowych postach w subskrybowanych wątkach znajdują się linki, z których każdy prowadzi do I-szej strony wątku. Czy ktoś może to w końcu zrobić tak, jak to jest na każdym innym forum, czyli link prowadzi konkretnie do postu, który jest nowy w danym wątku?

Przykładowo wątek Poszukiwana aplikacja na ios ma ponad 200 stron (!!!), a trafiamy na sam początek. 


Użytkownik czaras edytował ten post 18 listopada 2020 - 02:30

To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#2 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 listopada 2020 - 21:53

Czy doczekamy się jakiejś odpowiedzi? szkoda, że moderatorzy nie są tacy skorzy do naprawiania forum jak do dawania punktów karnych.


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#3 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 listopada 2020 - 00:47

Na tym silniku - nigdy.
Istnieje projekt migracji na Discourse, więc obecne IP Board będzie działać tak, jak działa teraz - aż do wyłączenia.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#4 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 27 listopada 2020 - 08:01

Srogie ceny: https://discourse.org/buy
Już bym to wolał zaktualizować na IPS4.

#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 listopada 2020 - 09:00

To są ceny, jak trzymasz wszystko u nich. Przy self hosted (a to nas interesuje wyłącznie) jest za darmo.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 stycznia 2021 - 14:20

Ta funkcjonalność, a właściwie jej brak jest strasznie upierdliwa i wszyscy użytkownicy muszą się z nią zmagać dzień w dzień. Jak wiadomo z wielu stron spotkanych w internecie, a w szczególności z obcowania z tym forum , wiemy, że tutejsi administratorzy mają mnóstwo energii i czasu, który z zamiłowaniem poświęcają na 'zaprowadzanie porządku' w postach i robieniu porządku z użytkownikami. Stąd pojawiła się u mnie taka naprawdę szalona myśl - a może część tej energii szanowni administratorzy poświęciliby w końcu na coś istotnego, coś z czym nie mają nawet problemu durne fora z torrentami. Jesteście tacy wspaniali - pokażcie to! Uwierzmy w Was!


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#7 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 stycznia 2021 - 14:30

Ta funkcjonalność, a właściwie jej brak jest strasznie upierdliwa i wszyscy użytkownicy muszą się z nią zmagać dzień w dzień.

 

"Wszyscy użytkownicy" czyli Ty i nikt inny, bo jakoś nie widzę zalewu postów 'o tak, zróbcie to' w tym temacie.

 

> "tutejsi administratorzy mają mnóstwo energii i czasu, który z zamiłowaniem poświęcają na 'zaprowadzanie porządku' w postach i robieniu porządku z użytkownikami"

Nice try, jak mawiają.

'Zaprowadzaniem porządku' zajmują się Moderatorzy, którzy nie mają mocy/władzy/uprawnień/dostępów na grzebanie w silniku. Ale, jak wiadomo, ci co nie mają pojęcia, jak coś działa/jest zorganizowane, krzyczą o tym najgłośniej.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#8 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 stycznia 2021 - 15:41

"Tylko ja i nikt inny" hahaha, pisali Wam o tym inni, ale jak macie to gdzieś, to przecież nikt Was nie będzie błagał, right?

 

Dziękuję za odpowiedź. Oczywiście tylko idiota albo nowy użytkownik tego forum spodziewałby się odpowiedzi innej niż 'spychologii' kto jest za co odpowiedzialny na forum (sic!!).

Zdaję sobie sprawę, że odpowiedź w stylu: "Jesteśmy świadomi obecnego problemu, dziękujemy za zgłoszenie, zajmiemy się w tym najbliższym czasie" byłaby wobec obecnych standardów moderacji po prostu ujmą odejmującą im estymy w tym jakże wysublimowanym środowisku, ehhh.


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#9 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 08 stycznia 2021 - 16:08

Nie jesteśmy świadomi obecnego problemu, dziękujemy za zgłoszenie, nie zajmiemy się w tym najbliższym czasie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych