Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

HomePod mini


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#26 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 08 grudnia 2020 - 11:37

Będzie szybciej. 1 sztuka przyszła mi tydzień wcześniej niż pokazywali, a 2 sztuka ma mieć dostawę 6 stycznia a początkowo też były okolice 25. 



#27 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 grudnia 2020 - 21:29

Panowie i Panie pomocy!
Dzisiaj zakupiłem w Apple Store homepoda mini ale mam mały problem. Mój iPhone nie może otrzymywać powiadomień z interkomu. Mam tylko opcję nigdy. Inni użytkownicy mają opcję wyboru ale ja jako twórca domu już nie.

Użytkownik Arshe edytował ten post 13 grudnia 2020 - 21:30

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#28 mariuszrk

mariuszrk
  • 151 postów

Napisano 14 grudnia 2020 - 11:51

Zamówiłem właśnie w niemieckim Media Markt w Cottbus z odbiorem osobistym, ale dostawa dopiero 23 stycznia...



#29 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 grudnia 2020 - 12:12

Zamówiłem właśnie w niemieckim Media Markt w Cottbus z odbiorem osobistym, ale dostawa dopiero 23 stycznia...

U nas w Glasgow dostępne od ręki ale już wysyłką są na luty.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#30 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 grudnia 2020 - 16:08

Panowie i Panie pomocy!
Dzisiaj zakupiłem w Apple Store homepoda mini ale mam mały problem. Mój iPhone nie może otrzymywać powiadomień z interkomu. Mam tylko opcję nigdy. Inni użytkownicy mają opcję wyboru ale ja jako twórca domu już nie.

Problem solved^^

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#31 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 grudnia 2020 - 16:48

Brawo Ty. Fajnie, że napisałeś, jak, jakby na przykład ktoś w przyszłości szukał i chciał skorzystać. Dzięki za wkład w społeczność.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#32 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 grudnia 2020 - 17:20

Brawo Ty. Fajnie, że napisałeś, jak, jakby na przykład ktoś w przyszłości szukał i chciał skorzystać. Dzięki za wkład w społeczność.

Okej, sorry^^
a więc tak jeśli ktoś z was będzie miał ten sam problem to na 99% przyczyną będzie wyłączenie śledzenia lokalizacji w aplikacji dom (ustawienia-prywatność-usługi lokalizacji-dom) wystarczy zmienić na gdy używam aplikacji i powinno zacząć działać. Funkcja dokładnej lokalizacji nie jest wymagana.

Użytkownik Arshe edytował ten post 14 grudnia 2020 - 17:21

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#33 kalvin

kalvin
  • 789 postów
  • SkądDE

Napisano 24 grudnia 2020 - 23:13

Witam,

czy ktoś z forumowiczów zauważył po ostatniej aktualizacji HomePod mini dziwnie się zachowuje. Dokładnie chodzi mi o panel górny. Kiedy nie ma światła panel ledwie świeci. Jak włączę tylko światło cały panel się rozświetla. Wydaje mi się że przed aktualizacją do 14.3 panel świecił się zawsze. Oczywiście wyzerowanie i polowe parowanie nic nie pomogło. Może tak było cały czas tylko nie zwracałem na to uwagi. 

 

Zrobiłem krótki filmik jak to wygląda: 

https://youtu.be/g40LKGFf9Lo


  MacBook Air 2020    iPhone 12    HomePod mini    Apple TV 4k   


#34 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 26 grudnia 2020 - 22:01

It’s not a bug, it’s a feature. HomePod mini dostosowuje jasność wyświetlacza do poziomu naświetlenia w pokoju. Tak samo jak duży HomePod. Ambient light sensor tak zwany.


  • kalvin lubi to

#35 Novell

Novell
  • 27 postów

Napisano 10 stycznia 2021 - 20:25

Czy ktoś mógłby mnie pokierować gdzie najlepiej zamówić, w najlepszej cenie z dostawą do PL HomePod mini? Dziękuje.

#36 chrobro

chrobro
  • 168 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 12 stycznia 2021 - 11:52

Najtaniej to w np niemieckim apple.de, do tego założenie skrzynki na mailboxde.pl i wysyłka do PL za ich pośrednictwem. Koszt przesyłki był jakoś 12-14Euro.



#37 bzyku_flashi

bzyku_flashi
  • 88 postów

Napisano 12 stycznia 2021 - 13:17

Chyba, że wysyłka do kogoś z rodziny, znajomych w de. I oni wyślą. Ja tak zrobiłem.



#38 mariuszrk

mariuszrk
  • 151 postów

Napisano 12 stycznia 2021 - 22:27

Najtaniej to w np niemieckim apple.de, do tego założenie skrzynki na mailboxde.pl i wysyłka do PL za ich pośrednictwem. Koszt przesyłki był jakoś 12-14Euro.

 

 

Jak wygląda solidność mailboxde.pl? Można im zaufać? Czytałem gdzieś mało pochlebne opinie o tej firmie... Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?


Użytkownik mariuszrk edytował ten post 12 stycznia 2021 - 22:27


#39 arcoss

arcoss
  • 97 postów

Napisano 13 stycznia 2021 - 10:09

Co zrobić, aby mini HomePod automatycznie łączył się z mini Mac? Po każdym restarcie Mac'a muszę ręcznie wybierać głośnik.


 Mac Mini 2020 i7/16GB/256GB * DELL U3415W *  MacBook Air M1 16GB/512GB *  iPhone 12 Pro *  iPad Pro 11' (2020) *  iWatch 6 SteelSeries *  AirPods Pro *  Apple TV 4K *  2x HomePod Mini


#40 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 stycznia 2021 - 12:34

Jeśli ktoś chce mogę pomóc w zakupie z UK (Szkocji).
  • arcoss lubi to

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#41 arcoss

arcoss
  • 97 postów

Napisano 13 stycznia 2021 - 17:56

Jeśli ktoś chce mogę pomóc w zakupie z UK (Szkocji).

Gdyby nie ta dziwna wtyczka to chętnie wziąłbym drugi do stereo :)


 Mac Mini 2020 i7/16GB/256GB * DELL U3415W *  MacBook Air M1 16GB/512GB *  iPhone 12 Pro *  iPad Pro 11' (2020) *  iWatch 6 SteelSeries *  AirPods Pro *  Apple TV 4K *  2x HomePod Mini


#42 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 stycznia 2021 - 18:45

Przejściówka kosztuje grosze.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#43 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 stycznia 2021 - 19:58

Przejściówka kosztuje grosze.

Prawda :) także jak coś to dawajcie znać^^

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#44 arcoss

arcoss
  • 97 postów

Napisano 13 stycznia 2021 - 20:21

Przejściówka kosztuje grosze.

 Nie o te grosze chodzi, tylko o komfort mojego poczucia estetyki. Nawet jeśli coś leży za/pod/na meblem/meblu to lubię jak ładnie wygląda.

Niemniej jednak inicjatywa kolegi jest godna pochwały.


 Mac Mini 2020 i7/16GB/256GB * DELL U3415W *  MacBook Air M1 16GB/512GB *  iPhone 12 Pro *  iPad Pro 11' (2020) *  iWatch 6 SteelSeries *  AirPods Pro *  Apple TV 4K *  2x HomePod Mini


#45 chrobro

chrobro
  • 168 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 13 stycznia 2021 - 23:10

Jak wygląda solidność mailboxde.pl? Można im zaufać? Czytałem gdzieś mało pochlebne opinie o tej firmie... Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?

 

To był pierwszy kontakt z tą firmą, bez przygód żadnych i opóźnień, wg planu. Za jakieś 2tyg będę zlecał ponownie, mam nadzieję, że także będę zadowolony.


  • mariuszrk lubi to

#46 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 stycznia 2021 - 00:15

Świat Czytników (któremu dość mocno ufam, ale to prywatna opinia) przez kilka lat polecał MailboxDE do zamawiania Kindle z niemieckiego Amazonu (kiedy jeszcze oficjalnie nie wysyłali do Polski). Gość, który to prowadzi, nigdy swojej polecanki nie cofnął, a bazę czytelników (a więc i potencjalnych klientów usługi) ma dość sporą.


  • mariuszrk lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#47 lousylucky

lousylucky
  • 289 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 14 stycznia 2021 - 15:53

Ja zamawiałem Kindla przez MailboxDe i polecam ich firmę, wszystko było okay. Ale jakby ktoś chciał pomocy to mogę wysłać z Francji (choć przesyłka może się nie opłacać) lub przywieźć ale dopiero w okolicach 15 lutego.  


Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max


#48 simonnam

simonnam
  • 26 postów

Napisano 15 stycznia 2021 - 20:20

To był pierwszy kontakt z tą firmą, bez przygód żadnych i opóźnień, wg planu. Za jakieś 2tyg będę zlecał ponownie, mam nadzieję, że także będę zadowolony.

Kupowałeś może przez Apple Store? Jak tak to jak wpisałeś adres z Mailboxde? AS przy płatności Apple Pay cały czas uważa że adres który podaję jest niepoprawny. Jak zmieniam płatność na inną metodę to z kolei w miejscu na dane nie pozwala wpisywać spacji (które są w adresie).



#49 chrobro

chrobro
  • 168 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 15 stycznia 2021 - 23:00

Simonnam płaciłem kartą, ze spacjami nie miałem problemu. Adres wpisuj tam gdzie się zmieści, imię chyba dałem samo Mailbox IDxxxx, nazwisko chyba wpisałem swoje imię i nazwisko, potem w dodatkowej linijce adresu jeszcze raz IDxxxx, musisz pokombinować, miejsca nie ma dużo i jakoś to trzeba upchać.



#50 bzyku_flashi

bzyku_flashi
  • 88 postów

Napisano 28 stycznia 2021 - 12:25

Do posiadaczy, macie problem z przekazywaniem muzyki poprzez zbliżenie do homepoda?  Zaraz po pierwszym podłączeniu działało, teraz gdy zbliżam telefon informuje ale nie przełącza się na głośnik. W tel mam włączoną opcję, przekaż poprzez stuknięcie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych