Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch 5 Steel - pęknięty ekran wymiana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pkal

pkal
  • 3 postów

Napisano 11 października 2020 - 10:13

Witam,

Zegarek ze szkłem szafirowym, pękła szybka, jak na zdjęciach. Dotyk działa bez zarzutu.

Kontaktowałem się ze Storem za pośrednictwem, którego chciałem dokonać naprawy, na co odpowiedziano mi że oficjalny serwis zaproponuje naprawę w postaci... sprzedaży nowego zegarka po cenie hurtowej. Czytaj - nie zajmują się tym.

Pozostaje jak rozumiem serwis nieautoryzowany. Moje pytani do forumowiczów:
1) czy ktoś dokonywał takiej naprawy w Warszawie i okolicach i może polecić jakieś miejsce? Od razu zaznaczam że chce wymienić na szkło szafirowe, a nie Ion-X
2) jak wyglada sprawa wodoszczelności przy naprawie w nieautoryzowanym serwisie? (Bo jak rozumiem autoryzowany tego i tak nie robi)

Zegarek jest niemalże roczny więc gwarancja zaraz mija.

#2 rees

rees
  • 167 postów

Napisano 11 października 2020 - 10:31

Nie widzę dołączonych zdjęć, ale z mojego doświadczenia z 2óch wymian gwarancyjnych AW stalowego:

 

- Raz pękła mi szybka w AW2 dwa lata temu, oddalem do warszawskiego oddziału imad.pl i dostałem nowego.

 

- AW4 stalowy aktualny zablokował się guzik od wymiany paska dolnego i nic nie można było zrobić. Dostałem nowego AW4 bez żadnych dopłat.

 

Spróbuj uderzyć do nich  zobaczymy co powiedzą. W najgorszym wypadku jeśli faktycznie rozwaliłeś to lepiej zapłacić 1000 zl za nowego w serwisie niż kupować w cenie sklepowej przecież.


Użytkownik rees edytował ten post 11 października 2020 - 10:32


#3 pkal

pkal
  • 3 postów

Napisano 11 października 2020 - 10:46

Nie umiem załączyć zdjęć z telefonu

Problem polega na tym ze za nowego chcą ponad 2000 zł a nie 1000. W tym wypadku to zacząłbym się raczej zastanawiać nad zakupem AW6. Z tym że i tak zostanę ze sprawnym AW z pękniętą szybką.

Wymiana szybki Ion-x to około 700 zł. Pytanie ile mogłaby kosztować wymiana szafiru?

Użytkownik pkal edytował ten post 11 października 2020 - 10:48





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych