Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Numer seryjny w MacBook Pro Retina, 13-inch, Mid 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sajmonm

sajmonm
  • 1 postów

Napisano 06 października 2020 - 15:34

Załączony plik  macbook serial number.PNG   20,33 KB   0 Ilość pobrańCześć!

Problem jaki mam dotyczy numeru seryjnego Macbooka który planuję kupić. Sprzedawca w opisie podał, że jest to model z procesorem i5 2,8 GHz. Gdy poprosiłem go o podesłanie mi numeru seryjnego (C02ND404G3QT) na stronie appleserialnumberinfo.com wyskakują mi takie informacje jak na załączonym screenie - chodzi o procesor-i7 3.0 GHz. Ponadto, na stronie checkcoverage.apple.com po wpisaniu numeru jest informacja, że data zakupu nie jest potwierdzona. Teraz pytanie - czy to normalne? Poważnie zastanawiam się nad tym Macbookiem, ale ta rozbieżność informacji troche mnie odtrąca. A może znacie jakieś lepsze stronki na których mogę to rzetelnie sprawdzić?



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 października 2020 - 17:32

Przeniosłem w bardziej sensowne miejsce.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 SERWIS.ME

SERWIS.ME
  • 1 006 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 07 października 2020 - 07:14

Zaufaj sprzedawcy, chyba wie co sprzedaje, ta strona bardzo często podaje błędne informacje tym bardziej jeśli komputer nie jest w podstawowej wersji tylko rozbudowany na życzenie klienta CTO.


1CORE - Autoryzowany serwis Apple. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Jana Zamoyskiego 81, 30-519 Kraków 
www.1core.pl Tel: 12 311 08 11





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych