Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odzyskanie hasła poczty email z iPada


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamil6051

Kamil6051
  • 4 postów

Napisano 01 października 2020 - 21:54

Cześć wszystkim :)
Mam pytanie posiadam iPada Apple i mam tam dodaną pocztę WP poprzez aplikacje mail która jest dostępna w ustawieniach. niestety zgubiłem hasło do poczty czy jest jakakolwiek możliwość aby odczytać to hasło ponieważ na pocztę mogę się zalogować tylko i wyłącznie z iPada ponieważ jestem zalogowany cały czas ustawienia poczty widać kropeczki ale nie da się odczytać liter hasła.

#2 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 01 października 2020 - 22:06

1. To nie jest temat do działu „Serwis”. Przeniosłem w bardziej stosowne miejsce.

2. Zasadniczo nie da się. Spróbowałbym skorzystać z opcji odzyskiwania/resetu hasła u dostawcy poczty.

3. Jest jeszcze szansa, że hasło jest zapisane w pęku kluczy, jeśli kiedykolwiek było logowanie przez Safari do poczty i hasło zostało zapamiętane.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#3 Kamil6051

Kamil6051
  • 4 postów

Napisano 02 października 2020 - 07:57

Niestety poczta WP nie chce współpracować tzn wybrali sobie za metodę potwierdzenia tożsamości abym podał jakiekolwiek wcześniejsze hasło ..
Niestety przez safari się nie logowalem

#4 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 613 postów
  • Płeć:

Napisano 02 października 2020 - 08:19

Z tego, co widzę, na WP można odzyskać hasło za pomocą SMS/pytania/e-maila pomocniczego. Nie ustawiłeś żadnej z tych metod?



#5 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 774 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 października 2020 - 08:20

No to jak nie logowałeś się na Safari, to 'nie da się' na samym iPadzie i już.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#6 Kamil6051

Kamil6051
  • 4 postów

Napisano 02 października 2020 - 15:38

Tak miałem ustawiony numer telefonu ale niestety zamiast przenieść numer telefonu u innego dostawcy wziąłem nowy ..

#7 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 613 postów
  • Płeć:

Napisano 02 października 2020 - 16:22

Tiaaa, to teraz weź sobie nowy adres e-mail do kompletu. Łagodnie mówiąc, wykazałeś się dużą niefrasobliwością.



#8 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 774 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 października 2020 - 20:20

A to nie jest wątek o tym. Temat przewodni został wyczerpany.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych