Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Pay w iOS14 - odrzucane transakcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 gitarzysta

gitarzysta
  • 516 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 01 października 2020 - 14:24

Cześć

 

Być może to zbieg okoliczności, ale od aktualizacji do iOS14 nie mogę używać Apple Pay online.

W terminalach w sklepach działa OK.

Online (np. aplikacja Allegro, strony obsługujące AP) wszystkie transakcje są ODRZUCANE.

 

Napisałem już do Apple (ha ha, na pewno odpowiedzą :) ), Citibank (mój ukochany bank :D )...

 

Póki co odpowiedzi i pomysłów brak.

 

Ma ktoś jakieś sugestie?

 

Marek



#2 Regiss

Regiss
  • 2 889 postów
  • SkądRadom

Napisano 01 października 2020 - 14:43

Spróbuj usunąć kartę i dodaj jeszcze raz. Moja w ING działa tak jak działała w ios 13.

iPhone 15 Pro


#3 gitarzysta

gitarzysta
  • 516 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 01 października 2020 - 15:39

Było robione - nic



#4 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 01 października 2020 - 18:43

Mi odrzuciło transakcję Revolut, ale karta PKO BP zadziałała normalnie. Mówię oczywiście o Apple Pay w aplikacji, ale Rossmann.

#5 gitarzysta

gitarzysta
  • 516 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 02 października 2020 - 14:02

Info z Citi - nie wiem za bardzo co z tego wynika (czyli kto i czy to naprawi):

 

W odpowiedzi na przekazane zgłoszenie uprzejmie informuję, że reklamowane płatności nie powiodły się z uwagi na przekazanie niepoprawnych danych kryptograficznych transakcji w komunikacie autoryzacyjnym. Zapytanie przesyłane do Banku były niezgodne z wymogami Dyrektywy PSD2. Uniemożliwiło to poprawne obciążenie Pana karty debetowej. W związku z tym uprzejmie sugeruję ponowienie próby realizacji płatności w tradycyjny sposób.
Dodatkowo informuję, że opisane powyżej utrudnienia wynikają ze zmian wprowadzanych przez Mastercard. Z tego powodu nie występowały one wcześniej.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych