Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Macbook pro 16 2019 crashe i grzanie się po update do 10.15.7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ckin

ckin
  • 38 postów

Napisano 28 września 2020 - 15:49

Świeża sprawa - Mac po dzisiejszym update do Catalina 10.15.7 ciągle się grzeje (90+ stopni na CPU), wiatraki chodzą powyżej 6000 obrotów, a Safari wariuje, nie działa i crashuje. 


Z wiatrakami i CPU to już klasyk - tylko, że do czasu dzisiejszego update nie miałem tego problemu. Dziś się pojawił i winą na pewno jest nowy soft. Czy ktoś już doświadczył tego samego? Szukam info po angielskich forach - będę wdzięczny za linki i rozwiązania, bo nie da się pracować.

Zrzut z activity monitor...
 


To to https://www.fireebok...os-10-15-7.html


Ok informacja dla osób, które będą/mają podobny problem - u mnie metoda z linka (instalacja https://support.appl...52?locale=en_US ) NA RAZIE pomogła. Dramat, apple, dramat...

Załączone pliki


Użytkownik ckin edytował ten post 28 września 2020 - 13:43


#2 Grimlock

Grimlock
  • 74 postów

Napisano 25 października 2020 - 16:57

W moim MBP15 ta dolegliwość z procesem accountsd minęła po trzecim restarcie. Na początku uznałem, że lepiej zostawić Maca pracującego - niech sobie przetworzy to co ma zrobienia ten proces. Ale po prawie godzinie stwierdziłem, że trochę długo to trwa, a urządzenie nagrzało się bardzo i wykonałem restart, który nie pomógł. Poczekałem kilkanaście minut i wykonałem kolejne dwa restarty - od ostatniego był spokój.

Borykam się za to z losowym nawet 1-2 minutowym wybudzaniem - widzę ekran logowania, który nie reaguje na TouchID i klawiaturę - oraz Touchbar, który też wyglada na nieaktywny. Na wcześniejszych wersjach Cataliny niż 10.15.7, nigdy nie miałem takiego zachowania.

// Apple MacBook Pro 15 Touchbar (Mid-2019) - Core i9 2,3GHz, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Radeon Pro 560X // Apple iPhone 12 Pro 256GB // Apple TV 4K 32GB // AirPods // ThinkVision P27H-10 //





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych