Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Text message - dlaczego mając język i region na polski - powiadomienia przychodzą po angielsku, tylko w SMS?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cyganek12ewq1

Cyganek12ewq1
  • 46 postów

Napisano 22 września 2020 - 22:26

Witajcie,

jak w temacie:

Nowy iOS zainstalowany przez iTunes wersja 14.0 / Region oraz języku jest po polsku a powiadomienia przychodzą po angielsku, tak jak na załączonym zdjęciu :

IMG-0003.png

Resety, ponowne uruchamianie nie pomagają, włączenie i wyłączenie i przestawianie powiadomię również...


Użytkownik Cyganek12ewq1 edytował ten post 22 września 2020 - 22:26


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2020 - 09:55

A jesteś pewien, że to nie beta? Na którejś tak było, potem podobno (ja mam system po angielsku od zawsze, ale ktoś tak pisał w wątku o becie) poprawili.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Cyganek12ewq1

Cyganek12ewq1
  • 46 postów

Napisano 23 września 2020 - 10:13

A jesteś pewien, że to nie beta? Na którejś tak było, potem podobno (ja mam system po angielsku od zawsze, ale ktoś tak pisał w wątku o becie) poprawili.

Wątpie, bo na 2 iPhone SE - gdzie system iOS 14.0 był pobierany przez ustawienia w telefonie itp, jest ten sam problem.



#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2020 - 11:10

No cóż, czyli błąd iOS 14.0. Nic nie poradzisz, musisz czekać na aktualizację.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#5 Cyganek12ewq1

Cyganek12ewq1
  • 46 postów

Napisano 23 września 2020 - 11:20

No cóż, czyli błąd iOS 14.0. Nic nie poradzisz, musisz czekać na aktualizację.

Jednak chyba ma Pan racje, bo powiem ze przed instalacją na obydwu urządzeniach, bo mam 2 iPhone było po polsku... Tylko po instalacji na 14.0. iOS to występuję. 



#6 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2020 - 11:29

Nie jestem żaden Pan, to jest Internet, tutaj wszyscy są 'ty'.
To nie jest chyba jakiś taki wielki błąd uniemożliwiający używanie urządzenia, pewnie w 14.1 poprawią.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#7 Cyganek12ewq1

Cyganek12ewq1
  • 46 postów

Napisano 23 września 2020 - 11:35

Nie jestem żaden Pan, to jest Internet, tutaj wszyscy są 'ty'.
To nie jest chyba jakiś taki wielki błąd uniemożliwiający używanie urządzenia, pewnie w 14.1 poprawią.

Spoko, kultura :-)

Będę czekał na Up 



#8 Cyganek12ewq1

Cyganek12ewq1
  • 46 postów

Napisano 24 września 2020 - 23:41

Spoko, kultura :-)

Będę czekał na Up 

Upragniona poprawka iOS 14.0.1. a problem nadal występuje, myślałem że przy tej poprawce problem ustąpi :(

 

Mam pytanie, czy ktoś z was może sprawdzić czy ma ten sam problem?

Bo powiem, ze instalowałem x2 iOS przez iTunes i problem nadal występuję, dodam, że nawet zrobiłem NOWE Apple id, bez żadnych backupów itp...

Na drugim iPhone SE problem występuję również(instalacja iOS odbyła się standardowo przez "ustawienia" /

o dziwo na 3 iPhonie również SE tego problemu nie ma a ma iOS 14.0.

 

Na iOS 13 - wszystko było dobrze...


Użytkownik Cyganek12ewq1 edytował ten post 24 września 2020 - 23:46


#9 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 25 września 2020 - 06:37

Ja tak mam od iOS13. A precyzyjniej od zakupu nowego iPhone'a 11 Pro. Co ciekawe, na iOS13 na iPhone XS było przetłumaczone. Na iPadzie Pro 2020 (też od iOS13) również text message.


Użytkownik soczekpl edytował ten post 25 września 2020 - 06:37

Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#10 Cyganek12ewq1

Cyganek12ewq1
  • 46 postów

Napisano 25 września 2020 - 10:52

Ja tak mam od iOS13. A precyzyjniej od zakupu nowego iPhone'a 11 Pro. Co ciekawe, na iOS13 na iPhone XS było przetłumaczone. Na iPadzie Pro 2020 (też od iOS13) również text message.

Więc, nie jestem sam...

Tylko dlaczego w innym iPhone działa po polsku a na drugim iPhone z tym samym iOS  jest po angielsku?

Ja wiem, możne problem groteskowy, ale lubię mieć po staremu a nie ze się zmienia bez mojej ingerencji, 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych