Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Pro 2019 Touch Bar "sztywna" spacja i podświetlenie klawiatury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 20 września 2020 - 17:02

Cześć wszystkim,

 

po zakupie MacBooka pro 2019 zauważyłem pewne problemy, spacja jest jakaś sztywna i dziwnie się wciska, takie dziwne odczucie. Co więcej zauważyłem, że podświetlenie w okolicy prawego klawisza command oraz lewego jest jakieś słabsze nawet jak dam na max. Miał ktoś podobnie ?

 

Czy taka twarda spacja kwalifikuje się do wymiany ? Jest sens iść z tym do Cortlandu i niech ogarną to wymienia czy coś ? Czy poczekać aż się zepsuje całkowicie, co o tym myślicie ? Proszę o wasze opinie, gdyż jutro planowałem wybrać się do serwisu, żeby rzucili okiem na to i owo. Trochę to przykre, że nowy sprzęt za takie pieniądze sprawia tego rodzaju problemy. 


 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro


#2 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 września 2020 - 19:52

Jeżeli dopiero co kupiłeś, to bym reklamował. O ile podświetlenie to może być wada kosmetyczna, tak sztywna spacja to już IMO wada. Pamiętaj, że program wymiany klawiatur dla tego modelu (czyli MBP do 2019 roku) trwa 4 lata od momentu zakupu. Bo to, że któryś klawisz po jakimś czasie ci się zepsuje, to jest niemal pewnik :P 


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#3 Łukasz Banach

Łukasz Banach
  • 232 postów

Napisano 20 września 2020 - 21:43

Komputer kupiony jakoś miesiąc temu. Czyli zawiozę zobaczą i tyle, wymienią i po robocie, słyszałem też, że już nawet nie weryfikują tylko wymieniają odrazu.


 MacBook Pro (2019) | Intel Core i5 8 generacji Quad-Core TurboBoost do 3.9GHZ | 8GB 2133MHZ | Iris Pro 645 1536MB |  iPhone XS Max 64GB Gold | Apple Watch Series 5 44mm Silver | AirPods Pro





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych