Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Cienkie poziome linie na wyświetlaczu. Czy da się coś z tym zrobić - MacBook Pro 2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alan Szmit

Alan Szmit
  • 4 postów

Napisano 11 września 2020 - 21:37

Cześć. Ostatnio myłem ekran (specjalnym płynem i mikrofibrą), ale chyba kilka kropel wlecialo pod ekran (mam delikatne wgniecenie i szczelinki pod ekranem na pasku, zrobila sie pol roku wczesniej) bo 10 min pózniej na laptopie pojawiły się dziwne cienkie linie. Da się korzystać z komputera, ale jest to niesamowicie irytujące.  Uznałem że stało sie coś z matrycą i liczyłem na program wymiany matryc w tym modelu w autoryzowanym serwisie, ale powiedzieli mi na miejscu, że  nic nie zrobią z powodu tej szczelinki (wada mechaniczna). Średnio mi sie widzi placenie ponad 2k. Moj budzet tego nie udźwignie. Czy wymiana matrycy to jedyne rozwiązanie, czy można coś z tym zrobić samemu? Może ktoś się z tym spotkał i temu zaradził? Jestem szczerze załamany tą sytuacją. Podsyłam zdjęcia, chociaż na nich słabo widać.

 

MacBook Pro 2016

13 cali

16gb ram

intel i7

integra

model a1706

Załączone pliki



#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 września 2020 - 01:00

Duplikat.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#3 Alan Szmit

Alan Szmit
  • 4 postów

Napisano 12 września 2020 - 01:10

Duplikat.

o czekam na link, bo chyba wyszukiwarka mi nie działa, a przecież nie wpisałbym celowo błędnych fraz



#4 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 12 września 2020 - 07:54

Duplikat dlatego, że napisałeś dwa tematy o identycznym tytule i treści. Zrobimy tak: ten temat zostaje (bo są zdjęcia), a drugi wylatuje. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#5 Alan Szmit

Alan Szmit
  • 4 postów

Napisano 12 września 2020 - 15:48

Duplikat dlatego, że napisałeś dwa tematy o identycznym tytule i treści. Zrobimy tak: ten temat zostaje (bo są zdjęcia), a drugi wylatuje. 

wybacz






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych