Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Transfer backupu Time Machine pomiędzy dwoma MBP oraz pytanie o iCloud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AjTee

AjTee
  • 251 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 sierpnia 2020 - 23:39

Cześć,

 

Mam MBP 13" (2020) oraz MBP 16". Na MBP 13" mam jedno konto, które to jest podpięte do iCloud'a, natomiast na na MBP 16" mam dwa konta i chce, żeby jedno było podpięte do tego iCloud'a co podpięte jest konto na MBP 13", natomiast to drugie do innego iClouda. Czy jest to możliwe?

 

Druga sprawa - transfer z Time Machine. Chce przetransferować backup tylko na jedno konto na MBP 16" a drugie chce pozostawić czyste, bez danych z tego backup'a. Czy jest to możliwe? Po prostu włączam konto na którym chce wgrać backup i odpala Time Machine? 

 

Czy aplikacje z backupu będą tylko widoczne na koncie na którym wgrałem ten backup?

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz.


 MacBook Pro 14,2" (2021) (M1 Pro 10 cores CPU 16 cores GPU)   AirPods Max  iPhone 14 Pro Max 512 GB Deep Purple 

 Apple Watch S7 45mm  iPad Air 4 256 GB  Apple AirPods Pro  Apple TV 4K  Magic Mouse White


#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 775 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 26 sierpnia 2020 - 16:14

Cześć,
 
Mam MBP 13" (2020) oraz MBP 16". Na MBP 13" mam jedno konto, które to jest podpięte do iCloud'a, natomiast na na MBP 16" mam dwa konta i chce, żeby jedno było podpięte do tego iCloud'a co podpięte jest konto na MBP 13", natomiast to drugie do innego iClouda. Czy jest to możliwe?


Jak najbardziej.
 

Czy aplikacje z backupu będą tylko widoczne na koncie na którym wgrałem ten backup?


Nie. Aplikacje leżą w /Applications, więc z automatu są widoczne dla wszystkich użytkowników.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych