Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie włączające się aplikacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nikola Kaźmierczak

Nikola Kaźmierczak
  • 1 postów

Napisano 23 sierpnia 2020 - 15:25

Witam, jestem stosunkowo świeżym użytkownikiem macbook air. Po zakupie komputer działał dobrze i poprawnie natomiast po aktualizacji systemu w kwietniu nie mogłam włączyć szeregu aplikacji takich jak appstore, discord, spotify czy chociaż samo google chrome (cały czas okienka są w trakcie ładowania, przy okazji sam mak bardzo nagrzewa się). Kontaktowałam się z supportem apple wraz z ich pomocą system na maku był jeszcze raz wgrywany, na  moje życzenie, ponieważ myślałam, że to wina aktualizacji. Jednak problem jest cały czas ten sam. Czy może być to problem z systemem, jego aktualizacją? Dodam, że połączenie internetowe jest stabilne na innym laptopie z windowsem wszystko działa, i odpala od razu. Z góry dziękuje za podpowiedzi.



#2 DanielF

DanielF
  • 5 725 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 23 sierpnia 2020 - 20:02

1. Utwórz nowego użytkownika i na nim sprawdź

2. Czy jakiś antywirus masz zainstalowany?

3. Polecam pobrać etrecheck i raport z tego programu wkleić tutaj to będzie o wiele więcej nam mówiło co się dzieje


Fallout ...war, war never changes...

#3 Dawid Smagieł

Dawid Smagieł
  • 1 postów

Napisano 25 września 2020 - 11:46

Hej, mam ten sam problem. 

Dotyczy on aplikacji: Chrome, Spotify, Skype, Messenger. 

Wszystkie aplikacje (z wyjątkiem Chrome) działają kiedy wyłączę wifi, włączę aplikację, włączę wifi. W innym przypadku aplikacje nie działają a mac zaczyna się mega nagrzewać. 

Reinstalacja systemu i utworzenie nowego użytkownika nie pomogły.

Macie jakiś pomysł co może być problemem? 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych